فرماندار ماکو :

برای مجریان انتخابات ، اصل ،  اجرای صحیح قانون ، با حفظ بی طرفی و برگزاری سالم انتخابات است

برای مجریان انتخابات ، اصل ،  اجرای صحیح قانون ، با حفظ بی طرفی و برگزاری سالم انتخابات است

🔻بعد از ظهر امروز جلسه تشکیل هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرکز حوزه انتخابیه ماکو ، چالدران ، شوط و پلدشت ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای هیات نظارت ، اعضای اداری هیات اجرایی ، رئیس هیات بازرسی و معتمدین در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از اعضای هیات نظارت ، بازرسی و اداری هیات اجرایی در تعامل سازنده با مجموعه فرمانداری جهت انجام فرایند انتخابات گفت : فرایند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از 10 آذر ماه شروع شده است و ثبت نام از داوطلبین تا آخر وقت اداری 16 آذر ماه ادامه خواهد داشت . 

🔻 وی با تقدیر از حضور معتمدین در جلسه تشکیل هیات اجرایی اظهار داشت : از میان معتمدین مورد تائید هیات نظارت ، 8 نفر بعنوان عضو اصلی و 5 نفر نیز بعنوان عضو علی البدل هیات اجرایی ، انتخاب خواهند شد تا در کنار اعضای اداری و سایر عوامل به برگزاری انتخابات پرشور ، سالم و قانونمند یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه کمک نمایند . 

🔻 فرماندار و رئیس هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه ماکو ، چالدران ، شوط و پلدشت با تاکید بر اینکه برای مجریان انتخابات ، اصل ،  اجرای صحیح قانون ، با حفظ بی طرفی و برگزاری سالم انتخابات است ، خاطر نشان ساخت : هیچ نهاد حاکمیتی حق جانب داری و تبلیغات بر له و یا علیه کاندیدایی را در انتخابات ندارند . 

🔻 حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالقاسم موسوی رئیس هیات نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان ماکو نیز در این جلسه گفت : همه ی ما در هیات نظارت و هیات اجرایی امانت دار مردم هستیم و بر اساس فرمایش حضرت امام علی (ع)  بدبخت آن کسی است دین خود را به دنیا و بدبختر کسی است که دین خود را به دنیای دیگری بفروشد . 

🔻 وی با اشاره به رسالت سنگین هیات اجرایی افزود : باید اصل امانت داری و حفظ آبروی افراد در جلسات هیات اجرایی و نظارت لحاظ شود تا بتوانیم در روز قیامت و در محضر ائمه معصومین علیهم السلام روسفید باشم .

🔻در ادامه این جلسه پس از بحث و تبادل نظر و با رای معتمدین ،  اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی انتخاب شدند . 

 

# نظر : 0