با صدور بیانیه مشترک :

امام جمعه و فرماندار شهرستان ماکو ، مردم را به پویش سیزده‌بدر در خانه می‌مانیم دعوت کردند

امام جمعه و فرماندار شهرستان ماکو ، مردم را به پویش سیزده‌بدر در خانه می‌مانیم دعوت کردند

💢 امام جمعه و فرماندار شهرستان ماکو ، مردم را به پویش سیزده‌بدر در خانه می‌مانیم دعوت کردند 

🔻 حجت الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه و حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو ، با قدردانی از فعالان عرصه سلامت و همکاری مردم در مقابله با ویروس کرونا ، شهروندان را به پویش ۱۳ بدر را در خانه می مانیم دعوت کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ در متن این بیانیه مشترک آمده است : 

بسمه تعالی 

رفتن به دامان طبیعت در روز سیزده بدر، رسمی کهن در میان ایرانیان است، اما امسال با شیوع ویروس کرونا نوروز رنگ دیگری گرفته است و آمار‌های منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی بسیار نگران کننده است و این بیماری مرز، تاریخ ، جغرافیا، قومیت و قدرت اقتصادی را نمی‌شناسد ، لذا می بایست همه ی ما برای تحقق شعار #کرونا_را_شکست_می‌دهیم و همچنین قطع زنجیره انتقال ، روز طبیعت را با در کنار خانواده ماندن بدر کنیم. 

با توجه به تعطیلی بوستان ها و پارک ها و همچنین ممنوعیت هرگونه تجمع و برگزاری مراسمات رسمی و غیررسمی از همه شهروندان خواهشمندیم ، برای اینکه روز‌های شاد و خوشی در سال‌های آینده در کنار خانواده داشته باشید ، سیزده بدر امسال برای حفاظت از جان خود و عزیزانتان در خانه بمانید و دین خود را در شکست چرخه انتشار ویروس کرونا ، به جامعه پزشکی و همنوعان خود ادا کنید .

در پایان ضمن دعوت مجدد مردم شریف و مسئولیت پذیر شهرستان ماکو به پیوستن به پویش #سیزده_بدر_در_خانه_میمانیم ، امیدواریم با همکاری و همراهی مردم در رعایت نکات بهداشتی و توصیه های مربوطه روند شیوع این ویروس در شهرستان متوقف و هیچ مورد فوتی در این خصوص نداشته باشیم . انشاء الله


سید محمد هاشمی - امام جمعه شهرستان ماکو 

حسین عباسی - فرماندار شهرستان ماکو

......
#درخانه_بمانیم

#بسیج_ملی_علیه_کرونا

#کرونا_را_شکست_میدهیم

#هر_خانه_یک_پایگاه_سلامت


کمیته اطلاع رسانی شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان ماکو
 

# نظر : 0