فرماندار شهرستان ماکو :

اعتماد عمومی ، بزرگترین سرمایه اجتماعی جمعیت هلال احمر است .

اعتماد عمومی ، بزرگترین سرمایه اجتماعی جمعیت هلال احمر است .

پیش از ظهر امروز رئیس جمعیت هلال احمر بهمراه اعضای شورای اجرایی و عوامل امداد و نجات با حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو دیدار و گفتگو کردند . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار با تقدیر از فعالیت ها و زحمات مجموعه عوامل جمعیت هلال احمر گفت : به لحاظ انجام اقدامات بشر دوستانه جمعیت هلال احمر فارغ از دین ، مذهب ، نژاد و هر تفاوت دیگر ، این جمعیت از جایگاه والایی در جامعه برخوردار است و اعتماد عمومی نسبت به آن ، بزرگترین سرمایه اجتماعی است .

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در ارائه آموزش های امدادی ، اجرای طرح های انسان دوستانه و کاهش آسیب های اجتماعی افزود :  ارائه آموزش در تمامی زمینه ها از جمله کاهش آسیب های ناشی از حوادث ، پیشگیری از طلاق ، خود کشی ، مصرف مواد مخدر و رسیدن به هدف والای هر ایرانی یک امدادگر میتواند تاثیر گذار باشد . 

سجاد اسماعیل زاده رئیس جمعیت هلال احمر ماکو هم در این دیدار با ارائه گزارش عملکرد عوامل امدادی و نجاتی در طی 9 ماه سالجاری گفت : عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در این مدت در 64 حادثه حضور داشته اند . 

وی با اشاره به ظرفیت های منطقه آزاد ماکو در بخش های مختلف افزود : با حمایت مسئولین ذیربط تلاش خواهیم کرد جایگاه جمعیت هلال احمر شهرستان ماکو را در بین سایر شهرستانهای استان ارتقاء دهیم تا بتوانیم میزبان شایسته ای برای هموطنان عزیزمان باشیم . 

در ادامه این دیدار اعضای شورای اجرایی و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر ماکو به بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند . 

   

 


👇👇👇
🆔 🇮🇷@farmandari_maku

# نظر : 0