حسین عباسی فرماندار ماکو  :

رفع مشکل نقاط کور و تقویت دکل های مخابراتی باید در دستور کار مسئولین امر قرار بگیرد

رفع مشکل نقاط کور و تقویت دکل های مخابراتی باید در دستور کار مسئولین امر قرار بگیرد

ظهر امروز چنگیز نوری مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی با حضور در محل دفتر فرماندار ماکو ، با حسین عباسی دیدار و در خصوص  مشکلات حوزه ارتباطی و زیرساختی شهرستان گفتگو کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار گفت : امروز توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان زیرساخت تمام بخش های کشور از اهمیت بسیاری برخوردار است و لازمست بیش از پیش به این بخش توجه شود . 


فرماندار ماکو ،  با اشاره به آنتن دهی ضعیف شبکه های تلفن همراه و اینترنت در بعضی نقاط شهرستان افزود : با توجه به شرایط خاص شهرستان و منطقه آزاد ماکو ، ضروریست رفع مشکل نقاط کور و تقویت دکل های مخابراتی در دستور کار مسئولین امر قرار بگیرد .  


چنگیز نوری مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی هم در این دیدار ، ضمن تشکر از حساسیت های فرماندار شهرستان ماکو و ارائه مشکلات واقعی از تلاش برای حل بخش عمده ای از آنها تا پایان سال خبر داد و تصریح کرد: تیم شبکه تلفن ثابت و همراه جهت بررسی وضعیت مناطقی که مشکل آنتن دهی دارند اعزام و نسبت به رفع مشکلات آن اقدام خواهند کرد.


وی افزود : طبق پیگیری رئیس مخابرات شهرستان از واحد طراحی ارتباطات سیار مخابرات استان برای حل مشکل سایت کشمش تپه ، سکتورجدید (آنتن مضاعف) طراحی شده است که در دست اقدام می باشد و مشکلات فوق در آینده نزدیک بطور کامل حل خواهد شد .

 

# نظر : 0