با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی دکتر علی محمدی ایروانلو به عنوان فرماندار شهرستان ماکو معرفی شد

با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی دکتر علی محمدی ایروانلو به عنوان فرماندار شهرستان ماکو معرفی شد

با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:

دکتر علی محمدی ایروانلو به عنوان فرماندار شهرستان ماکو معرفی شد 

صبح امروز یکشنبه ۷ دی ماه طی مراسمی که با حضور علی مصطفوی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ، محمود اردبیلی مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی ، امام جمعه و اعضای شورای تامین و شورای اداری در محل فرمانداری ماکو ترتیب یافت ، با تقدیر از زحمات خانم قربانی سرپرست فرمانداری ، دکتر علی محمدی ایروانلو به عنوان فرماندار جدید شهرستان ماکو معرفی شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، علی مصطفوی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاش های چندین ماهه سرکار خانم قربانی در سمت سرپرستی فرمانداری ماکو با اشاره به اینکه در این دولت به بانوان توجه خاصی شده است گفت : نصف جمعیت جامعه ما را بانوان تشکیل می دهند و در سطح استان آذربایجان غربی نیز از ظرفیت و توانمندی بانوان در پست های مدیریتی استفاده شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اجرای هفت دوره محدودیت های مرتبط با بیماری کووید ۱۹ در استان گفت: همراهی مردم با این محدودیت‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی دستاورد های بسیار خوبی را در زمینه مدیریت و کنترل شیوع این ویروس منحوس داشته است.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در کاهش آمار مرگ و میر و ابتلاء افراد به ویروس کرونایی تاثیر گذار بوده است، اظهار داشت : همچنین با اجرای طرح شهید سردار سلیمانی که از پنجم آذر در سطح استان اجرایی شده، توانستیم شیوع بیماری کووید ۱۹ را به حداقل برسانیم به طوری که در حال حاضر از ۱۷ شهرستان استان، ۱۳ شهرستان زرد و ۴ شهرستان هم نارنجی هستند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از کادر درمانی که با تلاش شبانه روزی در خدمت مردم هستند، اضافه کرد: از مردم استان خواهشمندیم که با عادی انگاری موجب شیوع موج جدید این بیماری نشوند.

مصطفوی همچنین با اشاره به نزدیکی ایام دهه فجر اظهار کرد: مسوولان دستگاه های اجرایی باید دستاوردهای نظام  و دولت را در حوزه های مختلف برای مردم تبیین نمایند تا مردم بدانند که مسئولان ما در این وضعیت کرونایی نیز تلاش می کنند.

وی بیان کرد: در سال ۱۴۰۰، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را خواهیم داشت که کارهای عملیاتی آن از نیمه دوم اسفند سال جاری با ثبت نام از نامزدها آغاز می شود.

حجت الاسلام میر محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این مراسم با تقدیر از زحمات سرپرست فرمانداری شهرستان ماکو گفت : مقامهای دنیوی زود گذر هستند و باید تلاش نماییم در راستای خدمت به مردم از عنایات خداوند برخوردار باشیم .

خانم قربانی سرپرست فرماندار شهرستان ماکو نیز در این مراسم گفت : در این چند ماه که مسئولیت سرپرست فرمانداری شهرستان را بر عهده داشته ام نقش و عملکرد مردم ، اعضای شورای اداری و شورای تامین این شهرستان در ایام پیشبرد سیاست های ابلاغی ، رشد ، توسعه و آبادانی شهرستان و در ایام کرونایی در راستای مبارزه و مقابله با ویروس کرونا بسیار چشم گیر بود و براساس مسئولیت و اختیاراتی که داشتم تلاش کرده و وظایف خود را به نحو احسن انجام دادم.

قربانی کسب رتبه اول استانی در رعایت پروتکل های بهداشتی در این ایام کرونایی را بخشی از موفقیت های فرمانداری نام برد که در دوره وی کسب شد . 

دکتر علی محمدی ایروانلو فرماندار جدید شهرستان ماکو هم در این مراسم با تقدیر از حسن اعتماد مسئولین گفت : در طلیعه آغازین خدمتم در شهرستان ماکو امیدوارم با همکاری مجموعه اعضای شورای تامین و اداری بتوانم در راه خدمت و پیشبرد برنامه های توسعه شهرستان موفق عمل نمایم.

وی با بیان اینکه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک توفیق است و افراد و مسئولینی که به این اعتقاد داشته باشند قطعا عاقبت بخیر خواهند شد گفت : یکی از مشکلاتی که امروز در کل دنیا وجود دارد و چالش های اساسی را متوجه نظام جمهوری اسلامی کرده است تقابل ایدئولوژیک نظام جمهوری اسلامی با نظام سلطه است و همین مبانی ایدئولوژیک نظام جمهوری اسلامی است که مسئله قدرت و قدرت طلبی را نفی می کند و بر خدمت و خدمت گذاری بی منت به مردم تاکید می کند. 

وی افزود : در اولین فرصت در خدمت اعضای شورای اداری و همچنین افراد تصمیم ساز ، صاحب نظر و نخبگان شهرستان خواهم بود تا بتوانیم نتیجه و برآیند خوبی در جهت تثبیت پایه های نظام جمهوری اسلامی در این شهرستان برداریم. 

در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از خدمات و تلاش های خانم قربانی تجلیل و با حکم وزیر کشور دکتر علی محمدی ایروانلو بعنوان فرماندار جدید شهرستان ماکو معرفی شد .

# نظر : 0