فرماندار شهرستان ماکو :

با اقدامات زیربنایی در آموزش و پرورش می توان به توسعه یافتگی همه جانبه دست یافت

با اقدامات زیربنایی در آموزش و پرورش می توان به توسعه یافتگی همه جانبه دست یافت
صبح امروز حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو بهمراه خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی خود با حضور در اداره آموزش وپرورش ، ضمن نشست صمیمی با کارکنان آن مدیریت ، از واحد های مختلف نیز بازدید نمود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این نشست با بیان اینکه ارزش و جایگاه علم و دانش در جامعه بر هیچ کسی پوشیده نیست و مورد تاکید خداوند متعال و ائمه معصومین علیهم السلام است گفت: منشاء خیر دنیا و آخرت ، تحولات یک جامعه در عرصه های مختلف آموزش و پروش و علم است .
 وی با اشاره به اینکه با اقدامات زیربنایی در آموزش و پرورش می توان به توسعه یافتگی همه جانبه دست یافت افزود : لازمه توسعه یافتگی ، رعایت اخلاقیات ، نظم و انضباط در جامعه است و معلمین در تحقق این امر مهم نقش تاثیر گذاری دارند .

فرماندار ماکو با تاکید بر بینش و آگاهی سیاسی مسئولین دستگاههای اجرایی خاطر نشان ساخت : با تعامل و همکاری ، پیگیر مطالبات به حق فرهنگیان خواهم بود تا ضمن رفع مشکلات و کمبود ها از جمله برخورداری معلمین عزیز از مزایای نوار مرزی ، سرویس ایاب و ذهاب ، درمانگاه و باشگاه فرهنگیان ، شرایط مناسبی را برای آنها فراهم آوریم .  

اکبر باباپور مدیر آموزش و پرورش ماکو نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور فرماندار و معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری گفت : با تلاش 1188 معلم ، 19585 دانش آموز در 185 مدرسه شهری و روستایی در حال تحصیل هستند و درصد قبولی کنکور نیز در شهرستان ماکو در حد قابل قبولی است .

وی افزود : با تلاش و همکاری معلمین بزوگوار در اول سال تحصیلی امسال هیچ کلاس درسی بدون معلم و دانش آموزی بدون کلاس نداشتیم ، همچنین در سایه این سازماندهی کلی و حمایت های مسئولین توانستیم رتبه اول پژوهشسرای نمونه را کسب نمائیم .   


👇👇👇
🆔 🇮🇷@farmandari_maku

# نظر : 0