فرماندار ماکو :

پیش بینی میشود حدود دو هزار زائر غیر ایرانی جهت شرکت در راهپیمائی اربعین حسینی از طریق مرز بازرگان وارد کشور شوند

پیش بینی میشود حدود دو هزار زائر غیر ایرانی جهت شرکت در راهپیمائی اربعین حسینی از طریق مرز بازرگان وارد کشور شوند

🔻پیش از ظهر امروز دومین جلسه ستاد اربعین شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین ادارات ذیربط و اعضای کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد استانی در محل فرمانداری برگزار شد . 

 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش گفت: امید است بتوانیم با رفتار و کردار خود جزء پیروان واقعی آرمان های آن حضرت باشیم تا سعادت دنیا و آخرت شامل حال ما باشد . 

 

🔻وی با تاکید بر اینکه استقبال از زائران غیر ایرانی عتبات عالیات در مرز بازرگان باید به بهترین شکل ممکن صورت گیرد افزود : پیش بینی می شود حدود دو هزار نفر از زائران غیر ایرانی از طریق مرز بازرگان جهت شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین سرور و سالار شهیدان به کشور وارد و از طریق مرز خسروی خارج شوند . 

 

🔻فرماندار ماکو با بیان اینکه بمنظور استقبال از زائران موکب شهید باکری و همچنین موکب هیات عزاداری شهر بازرگان در مرز مستقر خواهند شد ، اظهار داشت : جلسات اولیه در خصوص نحوه استقبال و پذیرایی از زائران با هماهنگی دستگاههای ذیربط برگزار شده است و باید تلاش کنیم شرایط مناسبی را برای تسهیل ورود و خروج این عزیزان در مرز فراهم آوریم ، چراکه هرکدام از آنها سخنگوی کشورمان در سایر مناطق خواهند بود .

 

 

# نظر : 0