فرماندار ماکو :

صلابت و ایستادگی چهل ساله انقلاب اسلامی به پشتوانه وحدت و همدلی بین قومیت ها محقق شده است

صلابت و ایستادگی چهل ساله انقلاب اسلامی به پشتوانه وحدت و همدلی بین قومیت ها محقق شده است

🔻حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو در همایش فجرآفرینان فاطمی که با حضور اعضای شورای اداری و اقشار مختلف مردم در محل تالار دکتر ندیم برگزار شد گفت : صلابت و ایستادگی چهل ساله انقلاب اسلامی به پشتوانه وحدت و همدلی بین قومیت ها محقق شده است. 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این همایش با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : حضور روحانیون و متنفذین اهل تشیع و تسنن در کنار مسئولین ، اصناف ، ورزشکاران و سایر اقشار ،  همایش فجرآفرینان فاطمی را به همایش چهل سال وحدت امت شیعه وسنی تبدیل کرده است . 

🔻 وی افزود : علیرغم تلاش های شبانه روزی دشمنان نظام در خدشه دار کردن این وحدت ، صلابت و ایستادگی چهل ساله انقلاب اسلامی به پشتوانه وحدت و همدلی بین قومیت ها محقق شده است و همه بر این امر مهم واقفند که مباحث قومیتی می تواند تمامیت ارضی کشور ها را تهدید و مشکلات سیاسی و امنیتی را بدنبال داشته باشد . 

🔻 فرماندار ماکو با تاکید بر لزوم تبیین و تشریح دستاورد های انقلاب به نسل جوان اظهار داشت : در طول چهل سال گذشته نظام هزینه های مادی ومعنوی زیادی را برای بقاء و تداوم راه امام و شهداء پرداخت کرده است و این انقلاب متعلق به یک قشر ، جناح و یا حزب خاصی نیست . 

🔻 عباسی با بیان اینکه دین مبین اسلامی ، دین منطق ، آزادی بیان و اندیشه است گفت : سیاست خارجی دولت تدبیر و امید نیز بر همین اصل استوار است و با مذاکرات جدی با کشور های 1+5 به جهانیان اثبات کرد که آمریکا و هم پیمانانش عهد شکن و زیاده خواه هستند . 

🔻 لازم به توضیح است ، اجرای گروه تواشیح ، سرود ، قرائت شعر و تجلیل از برگزیدگان مسابقه خطبه حضرت فاطمه (س) از دیگر برنامه های همایش فجر آفرینان فاطمی در ماکو بود .

👇👇👇
🆔 🇮🇷@farmandari_maku

 

# نظر : 0