پش از ظهر امروز بمنظور بررسی مسائل و مشکلات وضعیت بازار و اقلام پر مصرف شهروندان ،جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری ماکو برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این جلسه با اشاره به نوسانات قیمت ارز و سوء استفاده برخی از افراد از خلاء های بوجود آمده در بازار گفت : همه ی مسئولین دستگاههای ذیربط موظفند تا شرایط را برای کاهش دغدغه های عمومی و استرس بوجود آمده ناشی اخبار کذب کمبود اقلام پرمصرف فراهم نمایند . 

وی افزود : هیچ مشکلی برای تامین مایحتاج عمومی مردم در شهرستان ماکو نداریم و دستگاههای ذیربط باید ضمن تشدید بازرسی ها ، اقدامات اقناعی و ارشادی را در خصوص وضعیت بازار مد نظر داشته باشند .

فرماندار ماکو با انتقاد از برخی افراد که کالاهای پرمصرف را احتکار میکنند اظهار داشت : مسئولین دستگاههای ذیربط باید با بهره گیری از اکیپ های مشترک عرصه را برای سوء استفاده کنندگان وضعیت بازار تنگ کنند 

علیزاده خاطر نشان ساخت :مردم می توانند با تماس با تلفن 124 نقش بسیار مهمی در برخورد با متخلفان داشته باشند و متولیان امر را در ارائه خدمات مطلوب یاری نمایند . 

در ادامه اعضای حاضر در جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد از اقدامات صورت گرفته ، نکته نظرات و پیشنهادات خود را در راستای تنظیم بازار ارائه دادند .