صبح امروز سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری ماکو برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این جلسه با تقدیر از زحمات و اقدامات اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در بحث پیشگیری و مبارزه با این مواد افیونی گفت : مبارزه با مواد مخدر تنها دغدغه کشور ما نیست ، بلکه سایر کشور های جهان نیز با این موضوع درگیر هستند .

وی با بیان اینکه کشور ما در مسیر ترانزیت مواد مخدر به کشور های اروپایی قرار دارد گفت : مبارزه با این بلای خانمانسوز وظیفه شرعی و قانونی ماست و در این راه نیز جمهوری اسلامی ایران شهدای زیادی را تقدیم نموده است .

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو با تقدیر از اقدامات نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی گفت : با تلاش نیروهای عمل کننده در یکماه گذشته 3 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان ماکو متلاشی و بیش از 140کیلوگرم انوا ع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف وضبط شد .

علیزاده با اشاره به پیش رو بودن هفته مبارزه با مواد مخدر افزود : اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باید تلاش نمایند با تدوین و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی ، ورزشی و آگاهی بخشی عمومی زمینه را برای اجتماعی کردن بحث مبارزه با مواد مخدر در جامعه را فراهم نمایند .

در ادامه این جلسه ضمن بررسی برنامه های پیشنهادی اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر جهت اجرا در هفته مبارزه با مواد مخدر ، گزارشی از اقدامات نیروهای عمل کننده نیز ارائه شد .