به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو شاهین علیزاده در آستانه حلول ماه شوال و عید سعید فطر با صدور پیامی این عید فرخنده را به عموم شهروندان تبریک گفت .
متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

" الهم اهل الكبریاء و العظمه و اهل الجود و الجبروت "

عید سعید و خجسته فطر، موسم شادمانی و عید عاشقانی است که در بهار قرآن با قلوبی مملو از خضوع و عشق، نغمه عبودیت سر داده، هر روز را در انتظار لحظات روحانی و مقدس افطار و هر شب را به شوق برخورداری از فیض سحر به پایان رسانده و خلوتی خالصانه و صادقانه با خدای خود برپا کردند.
عید فطر روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می‏گردد و به شکرانه این نعمت بزرگ و بیکران، به ستایش باریتعالی پرداخته و زنگار گناه را از آینه روشن قلب وجان میزداید.
عیدفطر،عید فطرت های روشنی است که پس ازگذشت ماه مبارک رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را تنها در قرب الهی جستجو می کنند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات عموم شهروندان در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعیدفطر، روز نمایش عزم تدین ، روز فتح و پیروزی در جهاد اكبر و بازگشت دوباره به فطرت انسانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(ارواحنا لتراب مقدمه فدا)، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و تمام مردم مومن و ولایتمدار شهرستان ماکو، از خداوند قادر متعال، رستگاری، عزت و کرامت و صحت و عافیت همگان را مسألت می نمایم.

شاهین علیزاده
فرماندار شهرستان ماکو