بمناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)، از جانبازان شاغل در فرمانداری ماکو  تجلیل شد

🔻 ظهر امروز بمناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز ، طی مراسمی که با حضور فرماندار ماکو ترتیب یافت ، با اهداء لوح و هدایایی از کارکنان جانباز شاغل در فرمانداری تجلیل شد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از رشادت ها و جانفشانی های جانبازان گرانقدر در راستای تحقق آمارن های امام و شهداء گفت : روز جانباز یاد آور ایمان عمیق، فداکاری بی دریغ، وفاداری به آرمانهای اسلامی و انسانی بزرگانی نظیر شماست که قامت غیرت برافراشتید تا لوای اقتدار ایران اسلامی را استوار بدارید.

🔻 وی افزود : جانبازی، مدال افتخاری است که خداوند متعال این نعمت ارزشمند خویش را نصیب انسان‏های پاک و بی‏آلایش خود می‏نماید؛ انسان‏هایی که از هستی و جان خویش در راه رضایت حق گذشته و در این راه، صبر و مقاومت می‏کنند.

🔻 فرماندار ماکو خاطر نشان ساخت : جانبازان به عنوان سندهای افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی شایسته هرگونه خدمت رسانی و تکریم می باشند.  و بدون شک تکریم و تجلیل از جانبازان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسیار مؤثری داشته و اهمیت ویژه‌ای دارد.

🔻 در ادامه این مراسم از جانبازان گرانقدر کریم ابراهیمی و علیرضا قاسم زاده از کارکنان شاغل در فرمانداری با اهداء لوح و هدایایی تجلیل شد .