هدف اصلی از بازرسی های مشترک پیشگیری از تخلفات صورت گرفته در سطح بازار است

پیش از ظهر امروز دومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تقدیر اعضای ستاد و مباشرین مربوطه در تامین کالاهای اساسی گفت : از ابتدای امسال تاکنون در دوره مختلف زمانی بیش از 247 تن انواع کالاهای اساسی از جمله میوه ، برنج ، گوشت مرغ ، شکر ، روغن ، گوشت قرمز و ... در سطح شهرستان ماکو توزیع شده است و این روند تا تثبیت وضعیت و تنظیم بازار ادامه خواهد داشت . 

وی با بیان اینکه هدف اصلی از بازرسی های مشترک ، پیشگیری از تخلفات صورت گرفته در سطح بازار است افزود : بازرسی از واحد های صنفی و برخورد با متخلفین باید به نحوی باشد که مردم آن را احساس نمایند ، چرا که حضور بازرسان تنظیم بازار در سطح شهر قطعاً تاثیر گذار است .

فرماندار ماکو با تاکید بر بازرسی های منظم و رسیدگی به شکایات و اعتراضات مردم توسط ستاد تنظیم بازار شهرستان خاطر نشان ساخت : نگاه ما در تنظیم بازار بیشتر به اقلام اساسی موردنیاز مردم و مواد غذایی است و وجود برنامه مدون کنترل و نظارت در امر توزیع اقلام باعث جلوگیری از فعالیت سودجویان می شود .