فرماندار ماکو :
بالاترین امنیت رضایت مردم از نظام و انقلاب است.
  • دوشنبه 8 بهمن 1397 ساعت 17:00
فرماندار ماکو در نشست خبری با اصحاب رسانه :
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۲۸ طرح عمرانی مهم در شهرستان ماکو افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید .
ظهر امروز به منظور تبیین و تشریح برنامه های دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نشست خبری فرماندار شهرستان ماکو با خبرنگاران در محل فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 4 بهمن 1397 ساعت 15:30
فرماندار ماکو:
حفظ هویت و تعامل بین اقوام، صلح بین المللی و در نهایت امنیت را بدنبال خواهد داشت.
🔹 پیش از ظهر امروز دومین جلسه کارگروه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و مسئولین دستگاههای ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد .
  • پنج شنبه 4 بهمن 1397 ساعت 13:00
به همت سازمان منطقه آزاد و فرمانداری شهرستان ماکو از حاج صفرعلی محمدپور تصویرگر خاطرات انقلاب ماکو در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل شد
جمعی از مسئولان و مشاوران مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به همراه فرماندار شهرستان ماکو و بخشداران مرکزی و بازرگان ضمن عیادت از پیشکسوت عرصه رسانه منطقه از تلاش ها و زحمات حاج صفرعلی محمدپور تجلیل کردند.
  • چهارشنبه 3 بهمن 1397 ساعت 22:00
جعفری مدیر کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی :
امسال نه هزارو پانصد میلیارد ریال به بخشهای مختلف ، در استان آذربایجانغربی خسارت وارد شده است .
جعفری مدیر کل  مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی در جلسه مشورتی دهیاران شهرستان ماکو که پیش از ظهر امروز در محل فرمانداری ترتیب یافت ، با اعلام این مطلب گفت : این میزان خسارت در ده ماه گذشته امسال در استان بر اثر سیل ، سرما زدگی ، صاعقه ، رانش زمین و خشکسالی به وجود آمده است .
  • چهارشنبه 3 بهمن 1397 ساعت 12:40
فرماندار ماکو :
وظیفه دهیاران ، تنها توسعه عمرانی نیست و باید نسبت به توسعه سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی روستا اهتمام جدی داشته باشند
پیش از ظهر امروز نشست مشوری دهیاران شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور مدیران کل مدیریت بحران ، امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی ، آب و فاضلاب روستایی ، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر و معاون مدیرکل بنیاد مسکن استان و دهیاران بخش مرکزی و بازرگان در محل فرمانداری برگزار شد .
  • چهارشنبه 3 بهمن 1397 ساعت 12:30