اطلاعیه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری
اطلاعیه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری در پی حاشیه های ایجاد شده درباره پاسخ استاندار محترم آذربایجان غربی به سوالات تعدادی از دانشجویان در دیدارشان با دانشجویان اهل آذربایجان غربی در دانشگاههای تهران
  • پنج شنبه 15 آذر 1397 ساعت 23:30
فرماندار شهرستان ماکو :
برگزاری مانور ها باید نزدیک به واقعیت باشند و نباید حالت نمایشی به خود بگیرند .
پیش از ظهر امروز جلسه ارزیابی مانور زلزله و ایمنی روستایی که روز گذشته در روستای گجوت برگزار شده بود ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ماکو در محل فرمانداری ترتیب یافت .
  • پنج شنبه 15 آذر 1397 ساعت 14:30
فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ماکو :
بمنظور حفظ ، ارزیابی و افزایش آمادگی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و نیرو های عمل کننده مانور زلزله و ایمنی روستایی در روستای گجوت بخش مرکزی ماکو برگزار شد .
پیش از ظهر امروز و در شرایط بد آب و هوایی مانور مانور زلزله و ایمنی روستایی با حضور اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و نیرو های عمل کننده در روستای گجوت بخش مرکزی ماکو برگزار شد .
  • چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 15:00
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار :
مناسب سازی مختص معلولین نیست و باید همه ی افراد سالمند و جانبازان عزیز از خدمات و امکانات عمومی بهره مند شوند .
صبح امروز دومین جلسه ستاد مناسب سازی اماکن و معابر عمومی و شورای ساماندهی سالمندان شهرستان ماکو ، به ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد .
  • چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 12:00
فرماندار شهرستان ماکو :
لازمه توسعه و تقویت فرهنگ عمومی شهرستان اهتمام جدی به برگزاری منظم جلسات و استفاده از تمام ظرفیت های موجود است .
صبح امروز بعد از وقفه سه ساله جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ماکو به ریاست امام جمعه و با حضور فرماندار و اعضای شورا در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.
  • سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 12:00
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی کارگاه تولیدی ظروف مسی در ماکو افتتاح شد.
افتتاح کارگاه تولیدی مس نور ماکو با حضور حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، فرماندار و مدیر صندوق کارآفرینی امید
  • دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 11:30
رئیس جمهور در جمع پرشور مردم خوی
ملت ایران پاسخ اصلی آمریکا را در22 بهمن خواهد داد/ دشمنان با فشار اقتصادی قادر نیستند ملت ایران را از مسیر استقلال و آزادی برگردانند/ شکست مستکبران در منطقه، ناشی از ایستادگی کل ملتهای منطقه است
رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا خیال می کرد با فشار چند ماهه ملت ایران تسلیم می شود، اظهار داشت: نمی گذاریم فشارهای آمریکا و مزدورانش برای مردم مشکلات بزرگ ایجاد کنند و هرگز در برابر فشار دستها را بالا نخواهیم برد.
  • چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 08:00
همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی :
با استقبال فرماندار و اعضای شورای اداری دکتر اردکانیان وزیر نیرو و نماینده ویژه رئیس جمهور وارد شهرستان ماکو شد.
همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی ، دکتر اردکانیان وزیر نیرو و نماینده ویژه رئیس جمهور با استقبال فرماندار و اعضای شورای اداری وارد شهرستان ماکو شد .
  • دوشنبه 28 آبان 1397 ساعت 12:55