فرماندار ماکو :

خدمت صادقانه به مردم بزرگترین پیام شهداء است و باید مورد توجه مسئولین و کارکنان دستگاههای اجرایی قرار بگیرد

خدمت صادقانه به مردم بزرگترین پیام شهداء است و باید مورد توجه مسئولین و کارکنان دستگاههای اجرایی قرار بگیرد

صبح امروز چهارمین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی ۲۲ اسفند روز بزرگداشت مقام شهداء به ریاست فرماندار ماکو و با حضور امام جمعه و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از زحمات و تلاش های مسئولین در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت : خدمت صادقانه به مردم بزرگترین پیام شهداء است و باید مورد توجه مسئولین و کارکنان دستگاههای اجرایی قرار بگیرد . 

وی با بیان اینکه شان و جایگاه شهداء در بین مردم ، رمز ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است اظهار داشت : انقلاب ما برگرفته از قیام عاشورا و آرمان های امام و شهداء است و توانسته ایم در طول چهل سال گذشته فراز و نشیب های زیادی را با موفقیت پشت سر بگذاریم . 

فرماندار ماکو با تاکید بر لزوم برنامه ریزی مناسب جهت گرامیداشت شان و منزلت شهداء و خانواده معظم آنها افزود : تکریم مقام شهداء منحصر به کشور ما نیست و در حکومت های دیگر نیز افرادی که جان خود را در راه عزت ، استقلال و حفظ تمامیت عرضی کشورشان از دست می دهند مورد توجه و احترام مردم هستند . 

حجت الاسلام سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این جلسه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که می فرمایند ، امروز فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهداء کمتر از شهادت نیست اظهار داشت : انقلاب ما بر پایه قیام حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) شکل گرفته است و به همین علت با گذشت زمان بر صلابت و ایستادگی آن افزوده می شود .

وی بر تکریم والدین و همسران شهداء تاکید و خاطر نشان ساخت : مسئولین ادارات و نهاد ها باید در تمامی ایام سال با حضور در منزل خانواده معظم شهداء ، جانبازان و ایثارگران قدردان آنها باشند ، چراکه همه ی ما مدیون آنها هستیم . 

در ادامه این جلسه مسئولین ادارات در خصوص چگونگی اجرای برنامه های بزرگداشت روز شهداء به بحث و تبادل نظر پرداختند .

 
   

     
 

# نظر : 0