فرماندار ماکو در پیام های جداگانه انتصاب معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و مدیر کل حراست سازمان منطقه آزاد ماکو را تبریک گفت

فرماندار ماکو در پیام های جداگانه انتصاب معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و مدیر کل حراست سازمان منطقه آزاد ماکو را تبریک گفت

 پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت انتصاب  دکتر خلف خانی بعنوان معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو


‍ جناب آقای دکتر مهدی خلف خانی
“معاون محترم ؛ فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو”  

سلام علیکم 
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ؛ انتصاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان معاون "فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو” که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته آن برادر  گرامی  در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی  است ، تبریک عرض می نمایم .

مطمئناٌ مدیریت  اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی  ، موجبات ارتقاء آن مجموعه را فراهم خواهد نمود.

اینجانب ضمن تقدیر از حسن انتخاب جناب آقای دکتر محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد ماکو در واگذاری این مسئولیت خطیر به جناب عالی از درگاه حضرت سبحان ، تداوم تعالی و توفیق ، سعادت و سیادت شما برادر بزرگوار را مسالت می نمایم .

حسین عباسی 
فرماندار شهرستان ماکو

.

.

.

 

 پیام تبریک فرماندار ماکو بمناسبت انتصاب محمدعلی رحیمی بعنوان مشاور  و مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد ماکو
 

جناب آقای محمدعلی رحیمی 
مشاور محترم و مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد ماکو 
سلام علیکم 
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ؛ بدینوسلیه انتصاب به جا و شایسته حضرتعالی را به عنوان مشاور و مدیر کل حراست سازمان منطقه آزاد ماکو که مبین مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده تان در سطوح مختلف مدیریتی می باشد صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و رجای واثق داریم تعهد و کارآمدی های برجسته شما نوید بخش دستیابی هر چه بیشتر به قله های رفیع  پیشرفت و توسعه خواهد بود .

اینجانب ضمن تقدیر از حسن انتخاب و اعتماد جناب آقای دکتر محمد رضا عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو ،امیدوارم همچون گذشته در راستای تحقق اهداف ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید باشید.

حسین عباسی 
فرماندار شهرستان ماکو

# نظر : 0