فرماندار ماکو :

حفظ و تامین امنیت وظیفه دولت و حاکمیت است

حفظ و تامین امنیت وظیفه دولت و حاکمیت است

🔻ظهر امروز ، همایش پلیس و اتحادیه زرگران ، صرافان ، عکاسان ، کتابفروشان و صنوف تابعه با حضور فرماندار ، امام جمعه و تعدادی از مسئولین در محل مهمانسرای ایرانگردی و جهانگردی ماکو برگزار شد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این همایش با بیان اینکه حفظ و تامین امنیت وظیفه دولت و حاکمیت است گفت : شهروندان می توانند ضمن همکاری با نیروهای عمل کننده و اقدامات پیشگیرانه نقش مهم و تاثیرگذاری را ارتقاء و پایداری امنیت ایفا نمایند . 

🔻 فرماندار ماکو با تقدیر از حمایت ها و جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی اتحادیه زرگران و ارسال آن به مناطق زلزله زده کرمانشاه و استان های سیل زده در شمال و جنوب کشور اظهار داشت : توسعه یک کشور مدیون و محصول شهروندان آن جامعه است و مشارکت در امور خیر و عام المنفعه نشان دهنده حرکت آن کشور به سمت توسعه یافتگی است‌.

🔻 حجت الاسلام سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این همایش با اشاره به چهلمین سالگرد اقامه نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و تبریک هفته نماز جمعه از اتاق اصناف و اتحادیه های تابعه خواست ، در زمان خواست در زمان اقامه نماز جمعه و سایر نماز های یومیه که در مساجد برگزار می شود ، بیش از پیش به این فریضه واجب و الهی توجه نمایند . 

🔻 در ادامه این همایش سرهنگ تقی زاده ، حیدرزاده رئیس اتاق اصناف و نوری رئیس اتحادیه زرگران مطالبی را در خصوص اهمیت ، کارایی و لزوم تجهیز تمامی صنوف به سیستم مها بیان نمودند . 

🔻در پایان این همایش فرماندار ماکو بهمراه امام جمعه و روسای ادارات کمیته امداد و جمعیت هلال احمر  با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از زحمات و حمایت های اتاق اصناف و اتحادیه زرگران در ارسال کمک های مردمی به مناطق زلزله زده کرمانشاه و استان های سیل زده کشور تجلیل نمودند.

 

# نظر : 0