فرماندار ماکو :

در هفته دولت امسال ۲۰۰ پروژه تولیدی ، آموزشی ، کشاورزی ، خدماتی ، عمران و توسعه شهری و روستایی در شهرستان ماکو با صرف حدود ۶۲۰ میلیارد ریال اعتبار کلنگ زنی ، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید

در هفته دولت امسال ۲۰۰ پروژه تولیدی ، آموزشی ، کشاورزی ، خدماتی ، عمران و توسعه شهری و روستایی در شهرستان ماکو با صرف حدود ۶۲۰ میلیارد ریال اعتبار کلنگ زنی ، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید

🔻 ظهر امروز به مناسبت آغاز هفته دولت ، حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو به همراه اعضای شورای اداری در محل مسجد جامع حضور پیدا کرده و در نماز عبادی و سیاسی این هفته شرکت نمودند . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک فرارسیدن هفته دولت به مسئولین و تمامی کارکنان دستگاه‌های اجرایی گفت : هفته دولت فرصت مناسبی جهت ارائه گزارش به مردم و قرار دادن اقدامات دولت در معرض افکار عمومی است . 

🔻وی با بیان اینکه مردم در حال حاضر شرایط سخت اقتصادی را تحربه می کنند افزود : علیرغم محدویت منابع مالی ، با تلاش و جدیت مسئولین دستگاههای اجرایی در هفته دولت امسال ۲۰۰ پروژه تولیدی ، آموزشی ، کشاورزی ، خدماتی و عمران و توسعه شهری و روستایی با صرف حدود ۶۲۰ میلیارد ریال اعتبار کلنگ زنی ، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید . 

🔻عباسی دو واحد تولیدی ورق ام دی اف و کفش کتانی در شهرک صنعتی ، گاز رسانی به روستای ماروکمی و محور خرمن یری ، آبرسانی و آسفالت راههای روستایی ، ۲۰ واحد مسکن مددجویی ، پروژه های عمران و توسعه شهری ماکو و بازرگان ، کلنگ زنی احداث خیابان ساحلی ماکو و ... را از جمله طرحهایی عنوان نمود که در هفته دولت در شهرستان ماکو افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید . 

🔻فرماندار ماکو با تاکید بر ضرورت تقویت روحیه مطالبه گری شهروندان گفت : از ابتدای حضورم در این شهرستان همواره بر لزوم حضور مسئولین در بین مردم تاکید داشته ام ، چراکه در این صورت می توان درد و رنج جامعه را از نزدیک لمس و برای آنها چاره اندیشی کرد . 

🔻وی با اشاره به اینکه در هفته دولت در کنار افتتاح طرحهای عمرانی ، مسئولین با حضور در مساجد و شرکت در نماز مغرب و عشاء ، پذیرای نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شهروندان خواهند بود ، اظهار داشت : در صورت برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم از سوی ستاد برگزاری نماز جمعه ، مجموعه مسئولین دستگاههای اجرایی برای ارائه گزارش اقدامات و برنامه های خود در این مکان مقدس اعلام آمادگی می کنند . 

 


 

# نظر : 0