دیدار فرمانده پلیس راهنمائی و رانندگی استان با حسین عباسی فرماندار ماکو

دیدار فرمانده پلیس راهنمائی و رانندگی استان با حسین عباسی فرماندار ماکو

ظهر امروز ، سرهنگ عباس فرمانی با حضور در فرمانداری ماکو ، با حسین عباسی دیدار و ضمن تقدیر از حمایت های شورای ترافیک ، گزارشی از فعالیت پلیس راهنمائی و رانندگی ارائه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این دیدار با بیان اینکه حوادث درون شهری جز با فرهنگ سازی کاهش نمی یابد اظهار کرد: عدم توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی باعث بروز حوادثی می شود که آثار اجتماعی بسیاری را برای افراد به همراه دارد.

فرماندار ماکو افزود : با آموزش های لازم و افزایش فرهنگ رانندگی صحیح ، می توان در مدیریت ترافیک و حوادث درون شهری موفق عمل نمود ، چراکه هر گاه در انجام کارها ، فرهنگ سازی مناسب نیز صورت گرفته ، نتیجه بهتری عاید جامعه شده است .

سرهنگ عباس فرمانی فرمانده پلیس راهنمائی و رانندگی استان هم در این دیدار با تقدیر از حمایت‌های فرماندار و اعضای شورای ترافیک شهرستان از پرسنل راهنمایی و رانندگی شهرستان گفت : مهمترین هدف پلیس ، حذف فیزیکی پلیس و بهره گیری از تجهیزات الکترونیک در ثبت تخلفات است که یقینا این مهم جز با همراهی دستگاه های مختلف امکان پذیر نیست .

وی افزود : ایجاد تعامل مثبت بین اعضای شورای ترافیک ، شناسایی و اصلاح نقاط حادثه خیز شهرستان بسیار ضروری است و طرح های ارائه شده باید از پشتوانه کارشناسی و علمی لازم برخوردار باشد.

 

# نظر : 0