فرماندار ماکو :

کنترل الکترونیکی سوخت کامیونهای عبوری در مرز بازرگان یکی از راهکارهای مهم پیشگیری از قاچاق سوخت است

کنترل الکترونیکی سوخت کامیونهای عبوری در مرز بازرگان یکی از راهکارهای مهم پیشگیری از قاچاق سوخت است

🔻 صبح امروز در مراسمی که با حضور فرماندار ماکو، مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری و مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه در محل فرمانداری برگزار شد ؛ "هادی رنجبری " بعنوان سرپرست جدید شرکت نفت ناحیه بازرگان معرفی و از تلاش ها و زحمات " مسعود نوری" که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند قدردانی شد .

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاشهای مسعود نوری رئیس پیشین شرکت نفت ناحیه بازرگان و آرزوی توفیق برای هادی رنجبری بر اهمیت سلامت اداری در ناحیه بازرگان تاکید کرد . 

🔻 فرماندار ماکو ضمن تقدیر از اقدامات مطلوب سوخت رسانی در این شهرستان اظهار داشت : کنترل الکترونیکی سوخت کامیونهای عبوری در مرز بازرگان یکی از راهکارهای مهم پیشگیری از قاچاق سوخت است.

🔻 احمد مجرد مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه هم در این مراسم ضمن اشاره به اهمیت مرز بازرگان در مقایسه با سایر مرزهای زمینی استان گفت: بیشترین درآمد دولت از محل اخذ تعدیل نرخ سوخت در بخش حمل و نقل از مرز بازرگان است و به این جهت بازرگان نقش مهمی در تحقق درآمدزایی ایفا می کند .

🔻 وی افزود: پایش و کنترل سوخت به استناد دستورالعمل مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محل‌های تعیین شده با به کارگیری روش‌ها و فناوری‌های نوین و سیستم‌های نرم افزاری مبتنی بر وب توسط کارکنان این شرکت انجام می‌شود و پیشنهاد می شود به منظور جلوگیری از قاچاق سوخت توسط کامیون‌های خروجی از مرزها، کنترل مشترکی با حضور شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، گمرک و مرزبانی در نزدیکترین نقطه صفر مرزی صورت پذیرد . 

🔻 مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به کاهش مدت زمان کنترل و فروش فرآورده نفت گاز به کامیون‌های ترانزیتی با استفاده از سامانه فروش مرزی بیان کرد: اجرای الکترونیکی پایش و کنترل موجودی باک کامیون‌ها در راستای روان‌سازی امر صادارات و ارائه خدمات مطلوب به رانندگان ترانزیتی انجام می‌گیرد ‌ .

🔻 در پایان این مراسم با اهداء حکم "هادی رنجبری " بعنوان سرپرست جدید شرکت نفت ناحیه بازرگان معرفی شد . 

 


 

# نظر : 0