فرماندار ماکو :

دانشگاه محور توسعه جامعه است

دانشگاه محور توسعه جامعه است

🔻 صبح امروز حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو به منظور بررسی وضعیت و فعالیت از دانشگاه پیام نور و مرکز فناوری‌ و نوآوری های سازمان منطقه آزاد ماکو بازدید کرد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این بازدید ضمن حضور و دیدار با مسئولین واحد های مختلف دانشگاه گفت : باید فضا و امکانات به گونه ای مهیا باشد که دانشجویان بتوانند با استفاده از فضای آموزشی مناسب ، تحصیل نمایند.

🔻 وی با بیان اینکه دانشگاه محور توسعه جامعه است افزود : حضور دانشجویان فعال و اساتید خبره و باتجربه  موجب ارتقاء سطح علمی دانشگاه و در نتیجه بهبود فضای علمی و فرهنگی شهرستان ماکو خواهد بود .

🔻 فرماندار ماکو  در ادامه خاطر نشان ساخت: دانشگاه باید با شناسایی ظرفیتها و ایجاد و راه‌اندازی رشته‌های مورد نیاز و آموزش نیروی انسانی متخصص زمینه کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار را در منطقه فراهم آورد به طوری که دانشجویان بتوانند در کنار تحصیل خود  به فعالیتهایی مرتبط با رشته خود بپردازند.

🔻 در ادامه این بازدید صفرعلی زاده رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ماکو گزارشی از وضعیت و اقدامات انجام گرفته و مسایل و مشکلات را  بیان نمود.

 

# نظر : 0