با دستور فرماندار ماکو ، یکدستگاه اکسیژن ساز برای کودک نیازمند تهیه و تحویل خانواده اش شد

با دستور فرماندار ماکو ، یکدستگاه اکسیژن ساز برای کودک نیازمند تهیه و تحویل خانواده اش شد

همزمان با 14 اسفند ماه سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، با دستور حسین عباسی فرماندار ماکو و اهتمام جدی رئیس کمیته امداد ، یکدستگاه اکسیژن ساز برای کودک نیازمند کهبه تازگی عمل قلب باز انجام داده بود تهیه و در اختیار خانواده اش قرار گرفت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار که دراین دیدار محمد نژاد رئیس کمیته امداد را همراهی می کرد ضمن آرزوی شفای عاجل برای این کودک با بیان اینکه خدمت به خانواده های نیازمند و مستند جزو وظایف مسئولین و رسالت نهاد های حمایتی است گفت : با دستور فرماندار و اهتمام جدی رئیس کیمته امداد دستگاه اکسیژن ساز خریداری شده است . 

وی افزود : اقدامات لازم برای تحت پوشش قرار دادن این خانواده صورت پذیرفته است و امید است در آینده نزدیک این عزیز از بستر بیماری بلند شده و همچون هم سن و سال هایش در کلاس درس حاضر شود .

محمدنژاد رئیس کمیته امداد ماکو هم در این دیدار با بیان اینکه برای خرید این دستگاه 65 میلیون ریال هزینه شده است گفت : با توجه به شرایط معیشتی و بیماری کودک این خانواده از محل تبصره 14ابلاغی دولت تحت چوشش این نهاد قرار گرفته است و از تمامی خدمات بهره مند خواهند شد .

 

# نظر : 0