فرماندار ماکو :

مبنای توسعه هر جامعه بر اساس دانایی و آگاهی است

مبنای توسعه هر جامعه بر اساس دانایی و آگاهی است

پیش از ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو با حضور فرماندار ، معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان ، مدیران مدارس و اعضای شورای اداری  در محل کانون امام علی (ع) برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از زحمات چندین ساله مدیریت آموزش و پرورش در اجرای سیاست های ابلاغی و ارتقاء جایگاه تعلیم و تربیت گفت : مبنای توسعه هر جامعه بر اساس دانایی و آگاهی است و گذرگاه ورود به آن آموزش و پرورش می باشد . 

وی بابیان اینکه شخصیت اجتماعی و پایه علمی افراد جامعه در آموزش و پرورش شکل می گیرد افزود :  کشور هایی که در مسیر توسعه یافتگی همه جانبه قرار گرفته اند ریشه در تحولات آموزش و پرورش دارند و به همین دلیل این نهاد باید از نظر منزلت اجتماعی در بالاترین سطوح قرار بگیرد . 

عباسی با اشاره به اینکه شرایط خوب و یا قابل نقد جامعه محصول آموزش و پرورش است ، بر لزوم پرورش انسان های با مسئولیت و اخلاق مدار تاکید و خاطر نشان ساخت : آموزش و پرورش می تواند در کاهش و یا حل مسائل و معضلات اجتماعی نقش مهم و تاثیر گذاری را ایفا نماید و نتایج آن موجب توسعه فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی جامعه خواهد بود . 

مهدی خلف خانی  معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو هم در این جلسه با آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید آموزش و پرورش گفت : تعلیم و تربیت صدقه جاریه است و آموزش و پرورش می تواند با پرورش انسان های با مسئولیت ، خلاق و کارآفرین جامعه را در مسیر توسعه همه جانبه قرار دهد . 

قاسمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی هم در این مراسم با تقدیر از زحمات اکبر باباپور و آرزوی توفیق برای نادر بهرامی گفت : علیرغم تمامی تلاش های صورت گرفته متاسفانه وضعیت تربیتی جامعه نگران کننده است و برای تکمیل این پازل  آموزش و پرورش  نیازمند ابزاری قدرتمند همچون رسانه است .

در ادامه این مراسم با اهدای لوح و هدایایی از زحمات و تلاش‌های چندین ساله اکبر باباپور تجلیل و نادر بهرامی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان ماکو معرفی شد .

 

# نظر : 0