پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو ، بمناسبت 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو ، بمناسبت 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو  در پیامی 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان عرصه رسانه و روابط عمومی تبریک و تهنیت گفت. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ در متن این پیام آمده است : 
 
بسم الله الرحمن الرحیم


نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی در سطح ادارات و نهاد های دولتی و غیر دولتی می باشد بطوریکه اهمیت آن در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع ‌رسانی در همه عرصه‌ ها پیشتاز بوده دو چندان شده است.


موفقیت سازما‌نها، ادارات ، شرکتها و دوام شان در عرصه ‌ها و فعالیتهای تخصصی مختلف به عملکرد روابط عمومی ‌ها وابسته است و روابط عمومی ها سکانداری آن را برعهده دارند.


روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها تلقی شده و به عنوان کانون تفکر معرفی شده اند و وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.


روابط‌ عمومی ها می‌توانند با بکارگیری تجهیزات و دانش روز برای تقویت ارتباط هرچه بهتر با آحاد جامعه، تنویر افکارعمومی و تحقق برنامه‌ها و اهداف راهبردی شهرستان را فراهم نمایند ، به طوری که دستاوردهای مجموعه دولت در حوزه‌های مختلف به خوبی تبیین شود.


اینجانب ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را صمیمانه به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه مدیران و کارشناسان پرتلاش روابط عمومی دستگاه های دولتی، نهادهای عمومی و غیردولتی شهرستان ماکو تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق آنان را در سال " جهش تولید " و در این مسیر دشوار، حساس و مسئولیت آفرین ، از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم . 
 


حسین عباسی
فرمانداری شهرستان ماکو

# نظر : 0