نماینده عالی دولت در شهرستان ماکو :

برگشت به وضعیت زرد در شهرستان نشان دهنده یک هشدار برای همه ما است که عادی انگاری نکرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمائیم .

برگشت به وضعیت زرد در شهرستان نشان دهنده یک هشدار برای همه ما است که عادی انگاری نکرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمائیم .

صبح روز یکشنبه ۱۹ بهمن سالجاری بیست و نهمین جلسه شورای هماهنگی ، پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرستان ماکو به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو محمدی ایروانلو نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه امیدوار بودیم که وارد وضعیت سفید شویم که متاسفانه در عرض دو روز گذشته در بحث ارتقای سطح وضعیت شهرستان از منظر کرونا به جای پیشرفت با پسرفت مواجه شده و به وضعیت زرد برگشته ایم گفت : برگشت به وضعیت زرد در شهرستان نشان دهنده یک هشدار برای همه ما است که عادی انگاری نکرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمائیم .

🔻 وی با اشاره به اینکه خوشبختانه در وضعیت زرد محدودیت های خاص نداریم و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی وارد وضعیت نارنجی خواهیم شد افزود : در این صورت مشکلات حادی متوجه شهرستان خواهد شد و تمامی محدودیت ها از جمله محدودیت های ورودی شهرستان و سایر محدودیت هایی که شامل حال بازاریان خواهد شد دوباره بوجود خواهد آمد و خصوصا ایام پیش رو ایامی است که معمولا بازاری ها سال هاست که بحث کسب درآمد هایشان را بیشتر در این ماه بدست می آورند .

🔻 نماینده عالی دولت در شهرستان ماکو اضافه نمود : در شهرستان ها یکی از مهم ترین مباحث در مورد کرونا مباحث بازار و اصناف است و اگر وضعیت بدتر شود بیشترین فشار متوجه بازاریان خواهد شد. 

🔻 محمدی ایروانلو خاطرنشان ساخت : اعضای شورای پیشگیری از کرونا باید در جهت اجرا و عملیاتی نمودن مصوبات مسئولیت پذیر باشند و هرکس در زیر مجموعه خودش به یک سری از دستگاه ها و رسته های شغلی نظارت دقیق داشته باشد.

♦️ دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماکو نیز در این جلسه نرخ رشد ابتلاء شهرستان را ۲ صدم درصد و وضعیت شهر را به رنگ زرد خواند و گفت : از آغاز شیوع بیماری منحوس کرونا آمار مبتلایان در شهرستان به ۵۸۹۸ نفر رسیده است و افراد بستری در بیمارستان ۱۲ نفر که ۷ نفر آن متعلق به ماکو و ۵ نفر نیز از شهرهای اطراف می باشد و آمار فوتی نیز متاسفانه به ۸۲ نفر رسیده است.

# نظر : 0