فرماندار ماکو :

ثبت احوال یکی از مهمترین سازمان هایی است که در تصمیم گیری ، برنامه ریزی و اجرای سیاست های دولت ، نقش مهم و تاثیرگذاری دارد

ثبت احوال یکی از مهمترین سازمان هایی است که در تصمیم گیری ، برنامه ریزی و اجرای سیاست های دولت ، نقش مهم و تاثیرگذاری دارد

🔻پیش از ظهر امروز ، محمد حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان غربی با حضور در محل فرمانداری ماکو با حسین عباسی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار با اشاره به ماموریت خطیر و مهم سازمان ثبت احوال در تصیم سازی ها گفت : علیرغم تصور برخی ها ، ثبت احوال با ثبت به موقع وقایع حیاتی ، یکی از مهمترین سازمان هایی است که در تصمیم گیری ، برنامه ریزی و اجرای سیاست های دولت ، نقش مهم و تاثیرگذاری ایفا می کند . 

🔻فرماندار ماکو پایش مستمر جمعیت کشور و ثبت آمار چهارگانه ولادت ، فوت ، طلاق و ازدواج را در ارتقاء شاخص های توسعه ای موثمر ثمر دانست و اظهار داشت : انجام دقیق و منظم مأموریت ثبت احوال نیازمند همکاری و تعامل تمامی ادارات و نهادهای ذیربط است تا بتوان با ثبت به موقع آمار ، مسئولین را در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان یاری کرد . 

🔻محمد حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان غربی هم در این دیدار با تقدیر از حمایت‌ها و توجه ویژه فرماندار ماکو به این حوزه کاری گفت : با حمایت و مشارکت جدی مسئولین و مردم حدود ۹۱ درصد از حائزین شرایط دریافت کارت ملی هوشمند در استان آذربایجان غربی ثبت نام کردند و این امر باعث کسب رتبه اول در بین استانهای کشور شده است . 

🔻حیرت انگیز با تقدیر از زحمات و تلاش‌های رئیس و کارکنان اداره ثبت احوال شهرستان ماکو اظهار داشت : با بهره گیری از ظرفیت مسئولین و مشارکت عمومی شهروندان تاکنون ۹۹ درصد حائزین شرایط دریافت کارت ملی هوشمند در این شهرستان ثبت نام کردند که از این حیث رتبه اول را در بین سایر شهرستان های استان به خود اختصاص داده است . 

🔻مدیرکل ثبت احوال استان به بخشنامه بانک مرکزی در خصوص ارائه خدمات به دارندگان کارت ملی هوشمند اشاره و افزود : شهروندان با در دست داشتن کد پیگیری ثبت نام کارت ملی هوشمند می‌توانند از خدمات کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری بهره مند شوند و برای این کار با هیچ مشکلی مواجه نیستند . 

# نظر : 0