فرماندار ماکو :

حضور بانوان در عرصه ها و فعالیت های مختلف پیامدهای بسیار خوب و مثبتی را بهمراه داشته است

حضور بانوان در عرصه ها و فعالیت های مختلف پیامدهای بسیار خوب و مثبتی را بهمراه داشته است

پیش از ظهر امروز ، بمناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن ، حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو در دیدار با بانوان شاغل در فرمانداری از تلاش و زحمات آنان با اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل کرد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت : روز زن روز ولادت بانویی است که اسوه والگوی تمام عیار وسرور تمام زنان عالم است وزنان ما اگر می خواهند در این دنیا ودر آخرت سعادتمند باشند باید به این بانوی بزرگوار اقتدا کنند .

وی با تقدیر از بانوان شاغل در فرمانداری اظهار داشت : حضور بانوان در عرصه ها و فعالیت های مختلف پیامدهای بسیار خوب و مثبتی را بهمراه داشته است و ما باید زمینه های مناسب حضور و مشارکت بانوان در صحنه های مختلف اجرایی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و دیگر امورات مهم را فراهم کنیم .

فرماندار ماکو خاطر نشان ساخت : در خصوص استفاده از ظرفیت های بانوان گام ها و اقدامات مثبتی در دولت تدبیر و امید برداشته شده است و امیدواریم بتوانیم از فکر، اندیشه و توانایی های این طیف گسترده و صاحب نظر در جهت بهبود اوضاع و شرایط فعلی نهایت استفاده را ببریم.

در ادامه این دیدار فرماندار ماکو با اهدای لوح سپاس و هدایایی از بانوان شاغل در فرمانداری تجلیل و قدردانی کرد .

# نظر : 0