فرماندار ماکو:

اجرای طرح کتابخوان نمونه در سطح مدارس و بین اقشار مختلف شهرستان ماکو

اجرای طرح کتابخوان نمونه در سطح مدارس و بین اقشار مختلف شهرستان ماکو

🔻صبح امروز سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای انجمن در محل فرمانداری برگزار شد.

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تبریک آغاز بهار تعلیم و تربیت و سال تحصیلی جدید از اعضای انجمن خواست ، نسبت به اجرای برنامه های مشارکتی و تشویق دانش آموزان کتابخوان در سطح مدارس و دانشگاهها برنامه ریزی و اقدام نمایند . 

🔻فرمانداری ماکو با تاکید بر اجرای طرح کتابخوان نمونه در سطح مدارس و بین اقشار مختلف شهرستان اظهار داشت : متولیان امر ، با استفاده از ظرفیت اساتید دانشگاهی ،  فرهنگیان ، فرهیختگان و شناسایی و  اهداء مدال از کتابخوان های نمونه در راستای تشویق سایر افراد جامعه اقدام نمایند . 

🔻وی اجرایی جلسات با من بخوان و همچنین نقد و بررسی کتاب را در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان موثمرثمر دانست و افزود : هرگونه اقدام در حوزه کتاب و کتابخوانی نیازمند همکاری ،  تعامل و احساس مسئولیت تمامی بخش‌ها است . 

🔻عباسی از شهرداران و همچنین مدیریت آموزش و پرورش خواست اجرای برنامه‌های فرهنگی و نصب المان‌های مربوط به کتاب و تاثیرات ناشی از آن در سطح شهر و مدارس را در دستور کار خود قرار دهند.

 

# نظر : 0