پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطر

پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطر

" حسین عباسی " فرماندار شهرستان ماکو با صدور پیامی حلول ماه شوال و عید سعید فطر  را به عموم مسلمانان علی الخصوص ملت شریف و متدین ماکو تبریک و تهنیت گفت : 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ،  در متن ایتن پیام آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
" الهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود و الجبروت "

   عید سعید و خجسته فطر، موسم شادمانی و عید عاشقانی است که در بهار قرآن با قلوبی مملو از خضوع و عشق، نغمه عبودیت سر داده، هر روز را در انتظار لحظات روحانی و مقدس افطار و هر شب را به شوق برخورداری از فیض سحر به پایان رسانده و خلوتی خالصانه و صادقانه با خدای خود برپا کردند.
عید فطر روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز میگردد و به شکرانه این نعمت بزرگ و بیکران، به ستایش باریتعالی پرداخته و زنگار گناه را از آینه روشن قلب وجان میزداید.

عیدفطر،عید فطرت های روشنی است که پس ازگذشت ماه مبارک رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را تنها در قرب الهی جستجو می کنند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات عموم شهروندان در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعیدفطر، روز نمایش عزم تدین ، روز فتح و پیروزی در جهاد اکبر و بازگشت دوباره به فطرت انسانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(ارواحنا لتراب مقدمه فدا)، رهبر معظم انقلاب  (مدظله العالی) ، ریاست محترم جمهور و تمام مردم مومن و ولایتمدار شهرستان ماکو، از خداوند قادر متعال، رستگاری، عزت و کرامت و صحت و عافیت همگان را مسألت می نمایم.
   

حسین عباسی
فرماندار شهرستان ماکو
 

# نظر : 0