فرماندار ماکو :

لزوم تجهیز آتش نشانان شهرستان به علوم و دستگاههای نوین امداد رسانی

لزوم تجهیز آتش نشانان شهرستان به علوم و دستگاههای نوین امداد رسانی

🔻صبح  امروز بمناسبت گرامیداشت 7 مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی ، مراسمی با حضور فرماندار ، امام جمعه ، مسئولین ادارات و تعدادی از اصناف و کسبه در ایستگاه شماره 1 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ماکو برگزار شد . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای آتش نشان و تبریک این روز به تمامی پرسنل خدوم این سازمان گفت : با توجه به شرایط موجود و پیشرفت جوامع بشری ، لازمست آتش نشانان شهرستان  به علوم  و دستگاههای نوین امداد رسانی تجهیز شوند . 

🔻فرماندار ماکو افزود : منطقه آزاد ماکو ظرفیت بسیار مناسبی است تا مسئولین ذیربط با استفاده از این فرصت نسبت به رفع کمبود ها و خریداری ماشین آلات بروز حوزه آتش نشانی و خدمات ایمنی اقدام نمایند . 

🔻حجت الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این مراسم با تقدیر از رشادت و ایثارگری آتش نشانان گفت : خداوند متعال در قرآن کریم به انسان هایی اشاره می کند که با ایثار به نفس و نجات جان هم نوعان خود ، از جان گذشتگی می کنند و به همین دلیل آتش نشانان مصداق بارز این موضوع هستند . 

🔻در ادامه این جلسه شهردار ، رئیس شورای شهر و رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مطالبی را در خصوص کمبود های این واحد از جمله نردبان نجات برای ساختمان های بیش از دوطبقه ، ست های نجان ، تجهیزات امدادی و ... بیان نمودند . 

🔻در پایان این جلسه با اهداء درجه ، لوح و هدایایی از آتش نشانان تجلیل بعمل آمد .  

 

# نظر : 0