فرماندار ماکو :

پاسداشت خون شهداء و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جدید وظیفه ی همگانی است

پاسداشت خون شهداء و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جدید وظیفه ی همگانی است

صبح امروز یکشنبه 23 شهریور سالجاری دومین جلسه هماهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس شهرستان ماکو به ریاست حسین عباسی فرماندار و با حضور امام جمعه و مسئولین کمیته های ده گانه در محل فرمانداری برگزار شد .  


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با گرامیداشت فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس و با تاکید بر اینکه خانواده های شهدا را نه تنها در هفته دفاع مقدس بلکه سالیان سال باید به این عزیزان ارزش بدهیم ، گفت : شاید بدرستی نتوانستیم ارزش های دفاع مقدس ، تاریخ کشورمان و چه اتفاقاتی که در صد سال گذشته در ایران اسلامی افتاده است را آنچنان که شایسته است برای نسل جوان بازگو کنیم و چون تاریخ هر ملت هویت و اصالت آن است نباید فراموش شود  که در این صورت قطعا در ترسیم آینده خود دچار مشکل خواهد شد و به تبع آن از توسعه نیز عقب خواهد ماند . 


فرماندار ماکو با بیان اینکه نسل امروز دوران انقلاب و دفاع مقدس را تجربه نکرده‌اند خاطر نشان ساخت : پاسداشت خون شهداء و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جدید وظیفه ی همگانی است .


وی افزود : با توجه به شرایط ویژه حاکم بر کشور و شیوع بیماری کرونا بسیاری از برنامه‌ها با استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی و بصورت مجازی برگزار خواهد شد و مراسمات حضوری نیز با حداقل مدعوین ، در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزارمی شوند . 


در ادامه جلسه هر یک از اعضای ستاد نظرات و همچنین برنامه های خود را در خصوص بزرگداشت هفته دفاع مقدس بیان نمودند.

 

# نظر : 0