فرماندار شهرستان ماکو :

ضرورت تسریع در اتمام مسکن معلولین شهرستان ماکو

ضرورت تسریع در اتمام مسکن معلولین شهرستان ماکو


🔹 صبح امروز دکتر سعید فریور مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان غربی با حضور در فرمانداری با علی محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان ماکو دیدار و گفتگو کرد. 

🔹 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان؛ علی محمدی ایروانلو در این دیدار با اشاره به مسائل و مشکلات حوزه بهزیستی در شهرستان و همچنین تاکید بر ضرورت تسریع در اتمام مسکن معلولین گفت : متاسفانه به دلیل ناهماهنگی های به وجود آمده و عدم عمل به تعهدات از سوی دستگاههای متولی ، تقسیط تسهیلات خانواده های دارای معلول قبل از تحویل منزل مسکونی آغاز شده و این موضوع مشکلات زیادی برای آنها بوجود آورده است . 

🔹 فرماندار ماکو به مشکل خانواده های پشت نوبت تحت پوشش بهزیستی و ضرورت افزایش اعتبارات حوزه بهزیستی در شهرستان اشاره و افزود : مسئولین امر باید با جدیت پیگیر مطالبات به حق خانواده های دارای معلول باشند. 

🔹 دکتر سعید فریور مدیرکل بهزیستی استان نیز در این دیدار با تقدیر از نگاه ویژه و دغدغه فرماندار شهرستان ماکو نسبت به مسائل و مشکلات معلولین  گفت :  در حال حاضر بیش از ۴۳۰ نفر معلول در شهرستان ماکو و  ۲۴۵۰۰ خانواده دارای معلول در استان با شرایط خاص پشت نوبت تحت پوشش قرار گرفتن بهزیستی هستند و برای پرداخت مستمری به آنها ماهانه ۲۲ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است . 

🔹 وی با اشاره به مشکلات مهم جامعه معلولین از جمله بالا بودن هزینه های درمانی و کم بودن میزان مستمری افزود : حل مسائل و مشکلات معلولین نیازمند یک اداره ملی و بهره گیری از مشارکت جدی خیرین است .

🗓 ۱۴۰۰/۰۹/۰۳

@PadDolat_Maku

# نظر : 0