فرماندار ماکو :

نباید به قشر عزیز کارگر نگاه ابزاری داشت و باید شان و منزلت آنها در حد اعلاء حفظ شود

نباید به قشر عزیز کارگر نگاه ابزاری داشت و باید شان و منزلت آنها در حد اعلاء حفظ شود

صبح امروز بمناسبت هفته کار و کارگر ، رئیس و کارکنان اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بهمراه تعدادی از مسئولین ادارات مرتبط با حوزه کارگری با حسین عباسی فرماندار ماکو دیدار و گفتگو کردند . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی با تبریک هفته کار و کارگر و تقدیر از زحمت کشان عرصه تولید گفت : رابطه کارفرما و کارگر دو طرفه است و با حفظ ارزش ها ، احترام متقابل و نظم و انضباط می توان به بهره وری حداکثری دست یافت . 

وی با تاکید بر اینکه نباید به قشر عزیز کارگر نگاه ابزاری داشت و باید شان و منزلت آنها در حد اعلاء حفظ شود افزود ؛ کارآفرینان با سرمایه های خود چرخ های تولید را به حرکت در می آورند و می توانند در تحقق شعار " رونق تولید " مد نظر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) نقش مهم و تاثیرگذاری را ایفا نمایند . 

عابدی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ماکو هم در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد یکساله گفت : در سال گذشته در قالب تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری به ۳۸ طرح  ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعطاء شده  و برای ۱۲۹ نفر ایجاد شغل شده است . 

وی افزود : در قالب تسهیلات اشتغال فراگیر نیز برای ۳۸ طرح ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اعطاء شده است و در این راستا برای ۱۲۳ نفر اشتغالزایی شده که از این حیث شهرستان ماکو رتبه چهارم استانی را به خود اختصاص داده است .

در ادامه این دیدار با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از 4 نفر از صاحبان طرح های تولیدی که دریافت تسهیلات پایدار روستایی اشتغالزایی نموده بودند تجلیل شد . 

 

 

 

# نظر : 0