فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ماکو :

بمنظور حفظ ، ارزیابی و افزایش آمادگی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و نیرو های عمل کننده مانور زلزله و ایمنی روستایی در روستای گجوت بخش مرکزی ماکو برگزار شد .

بمنظور حفظ ، ارزیابی و افزایش آمادگی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و نیرو های عمل کننده مانور زلزله و ایمنی روستایی در روستای گجوت بخش مرکزی ماکو برگزار شد .
پیش از ظهر امروز و در شرایط بد آب و هوایی مانور مانور زلزله و ایمنی روستایی با حضور اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و نیرو های عمل کننده در روستای گجوت بخش مرکزی ماکو برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ماکو در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما با اعلام این  مطلب گفت : حفظ ، ارزیابی و افزایش آمادگی سازمان های شرکت کننده در حادثه زلزله ، تقویت هماهنگی دستگاههای عضو شورای هماهنگی ف هشدار اهمیت آمادگی در برابر حوادث به مردم ، آموزش و ارتقاء آگاهی روستائیان ، آموزش تیم های امداد و نجات روستایی جهت مقابله با هرگونه حوادث احتمالی از جمله اهداف برگزاری این مانور بود که خوشبختانه توانستیم به بخش عمده ای از آنها دست یابیم . 

وی با تقدیر از نیروهای امدادی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ماکو گفت : در این مانور بیش از 100 نفر از عوامل امدادی مشارکت و حضور پر رنگ داشتند . 

فرماندار ماکو در ادامه ظرفیت جمعیت هلال احمر را برای ارائه آموزش های امداد و نجات ، آماده سازی و تقویت نیروهای امدادی روستایی را در کاهش خسارات ناشی از بلایای طبیعی و غیر طبیعی بسیار موثمر ثمر عنوان و افزود : برگزاری مستمر مانور ها و کلاسهای آموزشی می تواند به ارتقاء سطح علمی و فنی شهروندان بسیار کمک نماید .  

 

با ما در پیام رسان سروش همراه باشید :

@farmandari_maku

 

 

# نظر : 0