بمناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر :

دیدار فرماندار ماکو با خانواده معظم شهید احمد حسین پور

دیدار فرماندار ماکو با خانواده معظم شهید احمد حسین پور

🔻 پیش از ظهر امروز حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو ، بمناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر بهمراه تعدادی از مسئولین ادارات با خانواده مغظم شهید احمد حسین پور دیدار و گفتگو کردند . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهداء والامقام  ، برای خانواده شهداء و جانبازان آرزوی سلامتی وتوفیق روز افزون کرد و اظهار داشت: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت ها، رشادت ها، صبر و استقامت خانواده های سرافراز شهداء و ایثارگران کشور است.

🔻 وی افزود : جامعه ایثارگران بویژه والدین معظم شهدا حق بسیاری بر گردن جامعه و مسئولان دارند و همه باید تلاش کنیم تا رضایتمندی این خانواده ها که خواسته ای جز خدمت به مردم ندارند جلب شود.

🔻 فرماندار ماکو تکریم و دیدار با خانواده شهدا را یک تکلیف برای مسئولان برشمرد و خواستار برنامه ریزی های منظم با هماهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان در این زمینه از سوی سایر مسئولان  شد .

🔻 لازم به توضیح است ، شهید احمد حسین پور متولد 1345 است ، که در سن 19 سالگی در تاریخ 1364/11/21 در حین انجام عملیات والفجر 8 در اروند رود به فیض شهادت نائل آمده است .

 

# نظر : 0