فرماندار ماکو  :

تمامی مسئولین دستگاههای اجرایی ، مدیر بحران مجموعه مدیریتی خود هستند

تمامی مسئولین دستگاههای اجرایی ، مدیر بحران مجموعه مدیریتی خود هستند

صبح امروز دومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ماکو ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضی شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تسلیت جان باختن شماری از هم میهنان عزیزمان در سیل اخیر  تعدادی از استان های کشور گفت : کوتاهی در انجام کار ها از هیچ دستگاهی مورد قبول نیست و تمامی اقدامات باید مستند و کتبا به مراجع ذیصلاح اعلام شود . 

وی با بیان اینکه از اوایل هفته آینده توده سنگین بارشی ار سمت شمال غرب وارد کشور خواهد شد افزود : تمامی مسئولین دستگاههای اجرایی ، مدیر بحران مجموعه مدیریتی خود هستند و باید در اسرع وقت نسبت به ساماندهی نقاط حادثه خیر اقدام نمایند . 

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ماکو با تاکید بر لایروبی سریع رودخانه ها بمنظور جلوگیری از ورود سیلاب به سطح شهر از عموم شهروندان و مهمانان نوروزی خواست از توقف و نصب چادر در حاشیه رودخانه و مسیر های منتهی به آن و مناطق کوهستانی به جد خودداری نمایند . 

فرماندار ماکو با ابراز خوشحالی از افزایش 20 میلی متری بارندگی نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته گفت : در حال حاضر 73 میلیون متر مکعب آب در پشت سد ماکو ذخیره شده است و مخازن سد شهید جواد قنبری و سد دانالو نیز به شرایط سرریز رسیده اند  و باید قدردان این نعمت الهی بود . 

در ادامه این جلسه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران در خصوص نقاط حادثه خیر در مواقع بروز سیل و راهکار های حل آنها به بحث و تبادل نظر پرداختند .

 

# نظر : 0