فرماندار ماکو :

سرمایه گذاری در حوزه علم و دانش مهم تر از سرمایه‌گذاری در سایر بخش ها است

سرمایه گذاری در حوزه علم و دانش مهم تر از سرمایه‌گذاری در سایر بخش ها است

🔻پیش از ظهر امروز اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا و دستور کار بررسی کمبود فضای آموزشی مدارس در سال تحصیلی جدید ، تبدیل به احسن فضاهای مازاد آموزشی ، تصویب هزینه فوق برنامه مدارس هیئت امنایی و بررسی راهکارهای انسداد بی سوادی ( بازمانده از تحصیل) و جذب سوادآموز در شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از تلاش ها و زحمات اعضای شورا در سال گذشته ، بر لزوم ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید تاکید نمود . 

🔻 وی با بیان اینکه سرمایه گذاری در حوزه علم و دانش مهم تر از سرمایه‌گذاری در سایر بخش ها است افزود : منشا تحول یک جامعه آموزش و پرورش است چراکه برای موفقیت در فعالیت‌های سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی داشتن علم و آگاهی نسبت به مسائل لازم و ضروری است . 

🔻 فرماندار ماکو خاطرنشان ساخت : نباید محیط آموزش و پرورش محیط سیاسی باشد ، بلکه انتخاب مدیران باید بر اساس شایستگی های علمی و فرهنگی آنها باشد ، نه دیدگاه سیاسی و جناحی آنها چرا که این موضوع می‌تواند به ارتقاء کمی و کیفی این نهاد کمک نماید . 

🔻 اکبر باباپور مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اهم فعالیتهای این مدیریت در سال تحصیلی گذشته و برنامه های پیشرو برای امسال گفت : در سال تحصیلی جدید ۱۱۵۶ معلم در ۱۸۶ مدرسه و ۸۵۹ کلاس درس پذیرای ۱۹۳۴۸ دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی خواهند بود . 

🔻 وی با بیان اینکه با همراهی و تعامل معلمین ، سازماندهی در موعد مقرر انجام شده است افزود : با برنامه ریزی و توجه ویژه معلمین مهر امسال نیز هیچ مدرسه و کلاسی بدون معلم نداریم. 

🔻 در ادامه این جلسه اعضای شورای آموزش و پرورش در خصوص بررسی کمبود فضای آموزشی مدارس در سال تحصیلی جدید ، تبدیل به احسن فضاهای مازاد آموزشی ، تصویب هزینه فوق برنامه مدارس هیئت امنایی و بررسی راهکارهای انسداد بی سوادی ( بازمانده از تحصیل) و جذب سوادآموز در شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

# نظر : 0