فرماندار ماکو :

در طول  چهل سال گذشته مردم و به خصوص مرزنشینان دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده اند

در طول  چهل سال گذشته مردم و به خصوص مرزنشینان دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده اند

🔻ظهر امروز بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، جشن انقلاب با حضور فرماندار ، امام جمعه ، بخشدار ، اعضای شورای اداری و اهالی در روستای میلان بخش بازرگان برگزار شد . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر و تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت : در طول  چهل سال گذشته مردم و به خصوص مرزنشینان دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده اند و نظام نیز خدمات ارزشمندی را در این مدت ارائه داده است . 

🔻 وی با بیان اینکه ارتباط مسقیم و بی واسطه مردم با مسئولین از برکات انقلاب اسلامی است اظهار داشت : نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دام و بقاء خود را مرهون هزاران شهید گلگون کفن است و مردم غیور آذربایجان غربی نیز با تقدیم 12 هزار شهید در تداوم آن نقش بسیار مهمی را ایفا نموده است و اکنون وظیفه ماست تا با پشتیبانی از نظام و ایجاد امنیت پایدار ، شرایط را برای حضور سرمایه گذار و رفع مسائل و مشکلات جامعه و توسعه اقتصادی آن فراهم آوریم . 

🔻فرماندار ماکو خاطر نشان ساخت : با توجه به ظرفیت های موجود از جمله منطقه آزاد و مد نظر قرار دادن اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولین در عرصه های مختلف ، بی شک در آینده نه چندان دور شهرستان ماکو پیشتاز سایر شهرستان های استان در توسعه همه جانبه خواهد بود .
🔻 حجت الاسلام هاشمی امام جمعه ماکو هم در این مراسم با بیان اینکه از جمله مهمترین دستاورد های انقلاب اسلامی ، اسلامیت این نظام بر پایه ولایت فقیه است گفت : بزرگترین عاملی که استکبار جهانی آن را دنبال می کند ، خدشه وارد کردن بر اصل اسلامیت نظام و مردم سالاری دینی است و در این چهل سال لحظه ای از تلاش و کوشش خود برای ساقط کردن نظام و یا تغییر مسیر انقلاب پا پس نکشیده است .

🔻وی افزود : با اتحاد و همدلی می توان به وحدت یکپارچه ای دست یافت که ثمره آن امنیت پایدار و توسعه همه جانبه منطقه خواهد بود . 

🔻ماموستا حبیب خلیلی ، امام جماعت روستای میلان نیز در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر گفت : با اتحاد و همدلی و حفظ وحدت میتوان در برابر زیاده خواهی های دنیای استکبار ایستاد و به برکت همین همدلی امروز چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن می گیریم . 

🔻وی با تاکید بر پایبندی مردم به قرآن ، دین مبین اسلام و فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری افزود : نهال این انقلاب با خون هزاران شهید بزرگوار از تمامی قومیت ها آبیاری شده است و ما امروز وظیفه داریم با بصیرت و زمان شناسی از اعتماد به دشمنان نظام و انقلاب به جد پرهیز کنیم .

 

# نظر : 0