فرماندار ماکو :

کلیه دستگاه ها برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی آماده و اطلاعیه های هواشناسی و مدیریت بحران را بصورت مستمر رصد نمایند

کلیه دستگاه ها برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی آماده و اطلاعیه های هواشناسی و مدیریت بحران را بصورت مستمر رصد نمایند

پیش از ظهر امروز ( 4 فروردین ) ،  اولین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ماکو با هدف بررسی میزان آمادگی دستگاه های عضو شورا به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین دستگاههای ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تبریک سال نو و ابراز همدردی با مردم سیل زده استان های شمالی کشور گفت : کلیه دستگاه ها برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی آماده و اطلاعیه های هواشناسی و مدیریت بحران را بصورت مستمر رصد نمایند .  
وی با تشریح اقدامات مدیریت بحران شهرستان برای کمک به سیل زدگان استانهای گلستان و مازندران بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای جمع آوری کمکهای مردمی از کانالهای قانونی تاکید و اظهار داشت : شهروندان و فعالین اجتماعی از هرگونه اقدام احساسی و غیر قابل قبول در فضای مجازی به جد خودداری نمایند ، چرا که هدف واحد همه کمک به آسیب دیدگان ناشی از سیل در شمال کشور است . 

فرماندار ماکو ، خاطر نشان ساخت : جمع آوری کمک های مردمی به هموطنانمان بصورت رسمی شروع شده است و لازمست شهروندان گرامی در راستای رسالت جمعیت هلال احمر متولیان امر را یاری نمایند . 

عباسی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از بارش های خوب در سال زراعی جاری گفت : اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران لازمست با احصاء نقاط ضعف ، قوت و مناطق حادثه خیز ، ضمن اطلاع رسانی به موقع به شهروندان ، روستائیان و کشاورزان ، برای جلوگیری از خسارت های احتمالی اولویت بندی و اقدام نمایند . 

در ادامه این جلسه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران ، نکته نظرات و پیشنهادات خود را برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی بیان نمودند .  

 

# نظر : 0