پیام تسلیت فرماندار شهرستان ماکو به مناسبت فرارسیدن ایام پایانی ماه صفر

پیام تسلیت فرماندار شهرستان ماکو به مناسبت فرارسیدن ایام پایانی ماه صفر

🔻حسین عباسی فرماندار ماکو با صدور پیامی، فرارسیدن ایام پایانی ماه صفر ، سالروز ارتحال ملکوتی پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار این شهرستان تسلیت گفت.

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ایام پایانی ماه صفر، روزهای حزن و اندوه محبان پیامبر نور و رحمت(ص) و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است. بی تردید، گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون آنها می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.

اینجانب فرارسیدن ایام رحلت رحمه للعالمین، پیام آور بزرگ اخلاق، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبر، کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت غریبانه هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، افتخار و زینت ایران وایرانیان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به همه
مسلمانان جهان به ویژه مردم شهرستان ماکو تسلیت عرض نموده ، امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و عنایت خداوند متعال و با تاسی از مشی و سیره این رسول آسمانی و ائمه معصومین علیهم السلام در جهت پیشرفت وتعالی ملت بزرگ ایران گام برداریم .


حسین عباسی

فرماندار شهرستان ماکو 
 

# نظر : 0