فرماندار ماکو :

در دولت تدبیر و امید بیش از 100 میلیارد ریال اعتبار به حساب دهیاری های شهرستان ماکو واریز شده است

در دولت تدبیر و امید بیش از 100 میلیارد ریال اعتبار به حساب دهیاری های شهرستان ماکو واریز شده است

بمناسبت گرامیداشت هفته دولت ، نشست مشورتی دهیاران شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، بخشداران مرکزی و بازرگان و تعدادی از مسئولین ادارات خدمات رسان در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این نشست با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجائی و باهنر گفت : دهیاران بعنوان مدیران روستا نقش مهم و تاثیرگذاری در عمران ، توسعه و آبادانی این مناطق دارند و می توانند با عملکرد مطلوب خود موجب رضایتمندی مردم و افزایش اعتماد عمومی نسبت مسئولین شوند .

فرماندار ماکو با اشاره به رویکرد دولت در ارتقاء شاخص های توسعه ای مناطق روستایی خاطر نشان ساخت : در دولت تدبیر و امید بیش از 100 میلیارد ریال اعتبار به حساب دهیاری های شهرستان واریز شده است .

وی از دهیاران خواست در کنار اجرای طرح های عمرانی ، در راستای ایجاد درآمد پایدار در روستاها نیز برنامه ریزی لازم را داشته باشند تا با صرفه جویی در منابع به توسعه گردشگری و جذب توریسم در این مناطق کمک نمایند . 

در ادامه این جلسه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، بخشداران مرکزی و بازرگان مطالبی را در خصوص مسائل و مشکلات روستاها و اقدامات صورت گرفته در روستاهای فاقد دهیاری را بیان نمودند .

# نظر : 0