معاون فرماندار ماکو :

ماکو میزبان 831 نفر از داوطلبان خدمت در دستگاههای اجرایی خواهد بود .

ماکو میزبان 831 نفر از داوطلبان خدمت در دستگاههای اجرایی خواهد بود .

پیش از ظهر امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی به ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور مسئولین ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این جلسه ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی شرکت کننده گان در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی گفت : در این آزمون ماکو میزبان ۸۳۱ نفر از داوطلبین شهرستانهای ماکو ،  شوط، پلدشت و چالدران در دو حوزه امتحانی دانشگاه آزاد و پیام نور خواهد بود . 

وی با بیان اینکه این آزمون در روز جمعه مورخ ۱۷ اسفند ۹۷ با نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور و توسط جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد افزود : برگزاری شایسته این آزمون در محیطی امن و آرام مورد تاکید است و مسئولین دستگاههای ذیربط باید تلاش نمایند این امر مهم محقق شود . 

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو خاطر نشان ساخت :  برگزاری این آزمون در سطح شهرستان‌ها تدبیری عادلانه بود که از صرف هزینه های زیاد جلوگیری کرده است و فارغ التحصیلان رشته های مختلف می توانند در نزدیک ترین مرکز در آزمون شرکت نمایند . 

در ادامه این جلسه مسئولین دستگاههای ذیربط به بحث وتبادل نظر در خصوص چگونگی برگزاری و مدیریت مراکز آزمون پرداختند .

# نظر : 0