فرماندار ماکو :

تشدید و نظارت مستمر بر اماکن عمومی می تواند در پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه موثمر ثمر باشد

تشدید و نظارت مستمر بر اماکن عمومی می تواند در پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه موثمر ثمر باشد

صبح امروز اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با اشاره به عوارض خانمانسوز سوء مصرف مواد مخدر در بین خانواده ها گفت : تشدید و نظارت مستمر بر اماکن عمومی می تواند در پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه موثمر ثمر باشد .

وی با بیان اینکه باید از تمامی ظرفیت ها و امکانات شهرستانی برای کاهش آسیب های اجتماعی استفاده شود افزود : رفع تبعیض ها ، اجرای برنامه های نشاط آور ، برخورد با رانت های اقتصادی و حذف بستر های آن می تواند امید را در جامعه نشر و منجر به کاهش آسیب های اجتماعی از جمله مصرف مواد مخدر شود .

فرماندار ماکو از اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خواست با پیگیری و اجرای مصوبات شورا در پیشگیری و کاهش مصرف مواد مخدر در شهرستان اقدامات مثبتی را انجام دهند ‌. 

سرهنگ گلوانی جانشین فرمانده انتظامی ماکو هم در این جلسه از کشف ۱ کیلو ۷۹۱ گرم انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت : در این راستا ۴۲ نفر از عناصر اصلی تهیه ، توزیع و مصرف کننده مواد مخدر دستگیر و پرونده آنها به مراجع قضایی ارجاع داده شده است .

در ادامه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو با بیان نکته نظرات و پیشنهادات خود ، راهکارهای لازم را برای اجرای طرح‌های پیشگیرانه و مقابله با تهیه ، توزیع و مصرف مواد مخدر را ارائه دادند . 

 

# نظر : 0