فرماندار شهرستان ماکو :

لازمه رشد و توسعه ورزش شهرستان ، تعامل وحمایت همه جانبه از ورزشکاران است .

لازمه رشد و توسعه ورزش شهرستان ، تعامل وحمایت همه جانبه از ورزشکاران است .

صبح امروز بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی ، رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان بهمراه روسا و نائب رئیسان هیئت های ورزشی با فرماندار شهرستان ماکو دیدار و گفتگو کردند . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این دیدار با تبریک هفته تربیت بدنی گفت : ورزش یکی از اساسی و پایه ای ترین راهکار های حل مسائل و معضلات اجتماعی است و حمایت از آن یک وظیفه است . 

وی با بیان اینکه لازمه رشد و توسعه ورزش شهرستان، تعامل و حمایت همه جانبه از ورزشکاران است افزود : بمنظور تامین زمین برای احدث ورزشگاه پنج هزار نفری ، چمن مصنوعی ، سالن های سقف کوتاه و ... اقدامات لازم انجام شده است و تلاش خواهیم کرد تمامی اعتبارات تخصیصی را جذب نمائیم . 

فرماندار ماکو با اشاره به اینکه اعتبارات ماده 88 می تواند محرک خوبی برای ورزش شهرستان باشد اظهار داشت : درآمد حاصله از سالن های ورزشی جهت هزینه در مسابقات باید به حساب اداره ورزش و جوانان شهرستان واریز شود و این موضوع قابل پیگیری است . 

علیزاده با تقدیر از مقام آوران رشته های مختلف ورزشی در شهرستان خاطر نشان ساخت : علیرغم محدودیت ها و نارسائی ها ورزشکاران شهرستان ماکو توانسته اند در عرصه های بین المللی ، کشوری و استانی افتخارآفرینی نمایند و با رفع کمبود ها می توان به موفقیت های زیادی دست یافت . 

حسن احمدی رئیس اداره ورش و جوانان ماکو هم در این دیدار با تقدیر از حمایت ها و نگاه ویژه فرماندار به ورزش همگانی و قهرمانی گفت : در حال حاضر 30 هیات ورزشی در رشته های مختلف در دو بخش آقایان و بانوان فعالیت می نمایند و در طول یکسال گذشته توانسته اند در مسابقات بین المللی ، کشوری و استانی حائز رتبه های اول تا سوم شوند . 

وی نبود خوابگاه و سالن های سقف کوتاه را از جمله مسائل و مشکلات پیش روی میزبانی مسابقات ورزشی عنوان و اظهار داشت : ورزشکاران شهرستان ماکو به لحاظ پتانسیل های موجود مستعد حضور در مسابقات جهانی و آسیایی هستند و تحقق این امر مهم نیازمند حمایت و حضور آنها در مسابقات مختلف جهت رسیدن به آمادگی کافی است . 

در ادامه این جلسه روسا و نائب رئیسان هیئت های ورزشی ، مسائل و مشکلات مربوطه را بیان و خواستار حمایت جدی از ورزشکاران شدند . 


@farmandari_maku

 

# نظر : 0