فرماندار شهرستان ماکو :

ارائه خدمات بیمه ای مطلوب توسط شرکت های بیمه ای یکی از مطالبات به حق مردم است .

ارائه خدمات بیمه ای مطلوب توسط شرکت های بیمه ای یکی از مطالبات به حق مردم است .


صبح امروز بمناسبت گرامیداشت هفته بیمه سلامت ، رئیس این اداره با حضور در محل فرمانداری ، با شاهین علیزاده دیدار و گفتگو کرد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این دیدار با تقدیر از مجموعه اقدامات و عملکرد اداره بیمه سلامت گفت : ساختار بیمه یکی از ارکان های اصلی سلامت است و هدف دولت تدبیر و امید اصلاح آن و تحت پوشش قرار جمعیت حداکثری جامعه توسط شرکت های بیمه ای است . 

وی با بیان اینکه ارائه خدمات بیمه ای مطلوب توسط شرکت های بیمه منجمله بیمه سلامت یکی از مطالبات به حق مردم است افزود : تاکنون عملکرد بیمه سلامت در شهرستان ماکو مطلوب بوده است و رضایتمندی نسبی مردم را در برداشته است . 

فرماندار ماکو خاطر نشان ساخت : درصد بالایی از جمعیت شهرستان تحت پوشش بیمه سلامت است و احداث ساختمان اداری مستقل جهت تسهیل درمراجعات مردم به این بیمه ضروری است . 

نصیری رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان ماکو نیز در این دیدار با تشریح وظایف و عملکرد این بیمه گفت : بیمه سلامت شهرستان ماکو با 6 پرسنل و 2 دفتر پیشخوان 65 درصد جمعیت را تحت پوشش قرار داده است . 

وی افزود : در حال حاضر بیمه سلامت به 62400 نفر از جمعیت شهرستان ماکو خدمات ارائه میدهد و در این راستا 62 نفر از مبتلایان به بیماری صعب العلاج خدمات صد درصد رایگان دریافت می نمایند . 

@farmandari_maku

# نظر : 0