فرماندار شهرستان ماکو :

برگزاری مانور ها باید نزدیک به واقعیت باشند و نباید حالت نمایشی به خود بگیرند .

برگزاری مانور ها باید نزدیک به واقعیت باشند و نباید حالت نمایشی به خود بگیرند .
پیش از ظهر امروز جلسه ارزیابی مانور زلزله و ایمنی روستایی که روز گذشته در روستای گجوت برگزار شده بود ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ماکو در محل فرمانداری ترتیب یافت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این جلسه با تقدیر از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و عوامل امدادی ، برگزاری مانور زلزله و ایمینی روستایی را در روستای گجوت مطلوب ارزیابی و اظهار داشت : برگزاری مانور ها باید نزدیک به واقعیت باشند ونباید حالت نمایشی به خود بگیرند . 

وی با بیان اینکه هماهنگی چند بخشی می تواند منجر به هم افزایی شود افزود : برگزاری مانورهای مختلف بصورت مستمر و منظم می تواند موجب حفظ و ارتقاء آمادگی نیروهای امدادی در مواقع بحرانی و منجر به حادثه شود . 

فرماندار ماکو با اشاره به برخی ناهماهنگی ها در اجرای مانور زلزله و ایمنی روستایی گفت : ایزوله کردن محل حادثه ، فرماندهی واحد میدان ، پرهیز از شتاب زدگی و موارد مشابه موضوع مهمی است که همواره باید مورد توجه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و نیروهای عمل کننده قرار بگیرد . 

در ادامه این جلسه ، اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران نکته نظرات و پیشنهادات خود را برای اجرای مطلوب مانور های آتی بیان نمودند . 


 

# نظر : 0