با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی کارگاه تولیدی ظروف مسی در ماکو افتتاح شد.

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی کارگاه تولیدی ظروف مسی در ماکو افتتاح شد.
افتتاح کارگاه تولیدی مس نور ماکو با حضور حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، فرماندار و مدیر صندوق کارآفرینی امید

 

صبح امروز با حضور حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی فرماندار ماکو و  مدیر صندوق کارآفرینی امید استان واحد تولیدی مس نور ، تولید کننده ظروف مسی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در آیین افتتاح این طرح گفت : تسهیلات این طرح به مبلغ 423 میلیون تومان از محل  اشتغال پایدار روستایی تصویب و توسط صندوق کارآفرینی امید پرداخت شده است .

وی افزود : منطقه آزاد ماکو ظرفیت بسیار مناسبی برای صادرات چنین کالاهایی است و می تواندضمن جلوگیری از واردات ظروف مسی به  خروج ارز از کشور نیز کمک کند .   

حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری نیز در آئین افتتاح این طرح ، ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این واحد تولیدی گفت : شهرستان ماکو به لحاظ پتانسیل های موجود می تواند در جذب و اجرای طرح های اشتغالزایی از محل اشتغال پایدار روستایی و فراگیر موفق عمل نماید .
 
کاظمی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ماکو هم در این افتتاح گفت : برای اجرای این طرح متقاضی ۶۰ میلیون تومان آورده شخصی داشته است که برای ۷ نفر بصورت مستقیم و  ۱۰ نفر بصورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

وی افزود : این واحد می تواند سالانه بیش از ۶۵ هزار عدد انواع ظروف مسی در 15 نوع مختلف تولید و به بازار عرضه نماید .

 

# نظر : 0