معاون فرماندار ماکو :

حماسه سوم خرداد ، فرصت مناسبی برای روشنگری و بازخوانی ابعاد مختلف اهمیت فتح خرمشهر است

حماسه سوم خرداد ، فرصت مناسبی برای روشنگری و بازخوانی ابعاد مختلف اهمیت فتح خرمشهر است


صبح امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سی و هفتمین سالروز حماسه سوم خرداد و  فتح خرمشهربه ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران در ماه مبارک رمضان گفت : آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد سال  ۶۱  یکی از مهم‌ترین وقایع مهم  سیاسی و نظامی در تاریخ انقلاب و جنگ تحمیلی است چرا که با کمترین تجهیزات دفاعی این امر مهم تحقق یافت . 

معاون فرماندار ماکو با بیان اینکه حماسه سوم خرداد ، فرصت مناسبی برای روشنگری و بازخوانی ابعاد مختلف اهمیت فتح خرمشهر است ،‌ از مسئولین ادارات و نهاد ها خواست تا با احساس مسئولیت در مسیر ترویج فرهنگ جهاد ، ایثار و شهادت با حفظ گرامیداشت این ایام و یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ، زمینه درک و تحلیل این واقعه مهم را برای نسل پر شور و جوان ایران اسلامی فراهم کنند.

در ادامه اعضای حاضر در جلسه در خصوص اجرای هرچه باشکوه تر برنامه های سی و هفتمین سالروز حماسه سوم خرداد و  فتح خرمشهر به بحث و تبادل نظر پرداختند .  

 

 

# نظر : 0