فرماندار شهرستان ماکو در پیامی فرا رسیدن هفته ناجا را تبریک گفت

فرماندار شهرستان ماکو در پیامی فرا رسیدن هفته ناجا را تبریک گفت

حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت آغاز هفته ناجا ، با صدور پیامی از تلاشهای ارزنده و زحمات فرمانده و کارکنان منطقه انتظامی و هنگ مرزی این شهرستان  در ایجاد نظم و امنیت ،آسایش برای مردم و پیشگیری و کاهش جرایم تقدیر نمود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدمت به مردم ولایت مدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه ی معنوی گران سنگی است که خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال ، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا ، این ولی نعمتان راستین می گردد.

نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ معاصر قرین با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند.

بی گمان امنیت ؛ سلامتی وآرامش جامعه ؛دسترنج تلاشها ، فداکاریها ، ایثار و از جان گذشتگی  سخت کوشانی است  که با اراده آهنین  و با ایمان و اعتقاد راسخ به ارزش ها  و آرمانهای انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی  در راه ثبات  امنیت در همه زمینه ها و پاسداری از مرزهای آبی و خاکی میهن عزیزمان فرو گذار نمی کنند.

بدون شک، پیشرفت، تعالی و نیل به توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت، فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند.

اینجانب ضمن تبریک هفته ناجا ، مراتب تشکر و قدردانی خود را از تلاش‌ها، رشادت‌ها و جانفشانی‌های فرماندهان، روحانیون، افسران، درجه‌داران، سربازان این نیرو در جای جای میهن اسلامی علی‌الخصوص در شهرستان ماکو اعلام می دارم و امیدوارم در سایه عنایات ویژه حضرت ولی‌عصر (عج) و تبعیت از رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار در برقراری نظم و امنیت جامعه ولایت‌مدار شهرستان موفق و مؤید باشید.

 

حسین عباسی
فرماندار شهرستان ماکو

# نظر : 0